Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tekintenek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tekintenek az aranyos srácokra, férfiként? 20/f

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és nem volt még kapcsolatom. Elég jó kiállású srác vagyok, intelligens, kedves, szép arcú, adok magamra. Viszont nem nagyon van sikerem a nőknél.

Kicsit szerényebb, visszahúzódóbb vagyok. Munkahelyemen fiatalnak számítok az ottani nőkhöz képest, akik ilyen 26+osak. És ha beszélgetünk mindig kis kedvesek velem, szeretek is , random mondják milyen helyes vagyok, szépen mosolygok, édi vagyok.

De ilyen ,, kisfiusnak,, érzem magam.

Oké, nyilván nem ebbe a korosztályban találom meg a párom meg nem is ebbe tervezem. Csak nincs ilyen machos kiállásom és ez zavar.

Nem akarok mást adni mint aki vagyok, kicsit azért önbizalom hiányos is vagyok.

De jól vagyok így vagy próbáljak meg változni?

Kell valakinek ,,cuki fiú ,, egyáltalán ?


2021. okt. 14. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
10%

Nekem tök fura, hogy magadat szép arcúnak titulálod, honnan tudod, hogy tényleg szép vagy, mert mondják az idősebb nők?


A random szót a 11 éves lányom használja, kb. ez a szint beszél így, tehát szerintem is kisfius vagy minden szempontból.


De van egy jó hírem, elmulik. Tehát pár év és nem lesz ilyen problémád. 😉

2021. okt. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Mert nem testesíted meg a férfi fogalmát számukra. Nem sugárzod az önbizalmat, a biztonságot,az irányításra való hajlandóságot. Ha olyan vagy, mint amilyennek mondod magad, elég nehéz lesz olyan párkapcsolatban lenned,ahol önmagadat tudod adni folyamatosan anélkül, hogy emiatt előbb-utóbb ki legyél dobva. Amit tehetsz, ha növelni akarod az esélyeidet, ha magadra öltesz egy álarcot,írd be yt-ra, hogy pick up lines, szerintem fogsz találni videókat ott, példákat keresve a gyakorlatban. Őszintén szólva, nincs egyensúlyban a nemek viszonya, ha a párkapcsolatot nézzük,a pasinak meg kell játszania magát bizonyos tereken,ami arra megy ki, hogy nem adhatja önmagát teljesen, a nő ellentétben meg igen. Lehet szépíteni, lehet nem egyetérteni,a kérdezőt biztatva, hogy majd úgyis lesz barátnője,meg kinővi négy év múlva. Miért nincs barátnője akkor a kérdezőnek? Ne játsszuk már magunkat,lehet hogy egy 20 éves még csak fiatal felnőtt,de hogy kisfiúnak nevezzük, az túlzás szerintem
2021. okt. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Miért akarsz megváltozni? Persze a nők a magabiztos nagypofájú srácokat szeretik. Ez olyan hogy mi a nagy mellű jó seggű csajokat. És ha nem mindenki olyan? Akkor mivan? megáll a világ...hagyjad már. Nem kell megfelelni ilyen f..ágoknak élvezd amíg fiatal vagy, és így kezelnek az emberek.

Azt meg ne gondold hogy az összes férfi magabiztos meg tudja mit csinál..max előadja a nőknek ezt a fajta hozzá állást, de mi értelme előadni ha nem is akarod?...hagyd a f.ra keress olyan lányt aki illik hozzád ne ilyen vén ki vénhedt p..ákat. 29 éves vagyok ez a 26-os már túl van mindenen...fiatalt keress jobban megéri.

2021. okt. 15. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
86%
1-estől szeretném megkérdezni; hogy szerinte a közel 70 éves nagyapám is kisfiús-e amiatt, hogy rendszeresen használja a "random" szót?
2021. okt. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Van egy lány ismerősöm, aki hasonló problémában szenved. Ő mindig hosszan és kedvesen szeret beszélgetni a srácokkal, mielőtt összejönne velük, hiszen számára fontos a bizalom, ami sok kommunikáció után alakul ki. Tényleg mindig nagyon kedves mindenkivel, ezért gyakran friendzone-ba csúszik, mert a srácok egy kiváló lelki társat látnak benne, nem pedig egy barátnőt. (Egyébként nagyon szép lány.) Meglepődtem, de ez lányoknál is egy gyakori probléma. Azt tudnám tanácsolni, amit neki is mondtam, hogy egyszerűen csak a megfelelő embert kell megtalálnod. Nehogy változtass magadon, Isten ments, csak használd ki másképpen a képességeidet. Légyel laza, vidám és normális és majd jönni fog valaki. Több lány ismerősömnek is volt dolga nagypofájú srácokkal, és nem túlzok, 2 hétig voltak érdekesek. Ne tartozz ezek közé, mert csak nagyan rövid távon lehetsz sikeres.
2021. okt. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Mert idióták, azért. Nekik olyan kell, akiket a neten látnak. Insta gyerekek, meg mindenféle ratyi tróger. Aki meg normális azt le se sz**ják.
2021. okt. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Azzal mindenképp javítani tudsz a helyzeten, ha a saját korosztályodban próbálkozol, és nem pár 26+-os nő rólad alkotott véleménye alapján ítéled meg az össze csajt.
2021. okt. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Kezdeményezel egyáltalán?
2021. okt. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
Pont ezért nem vesz senki komolyan mert csendesebb vagy és kevés az önbizalmad. Csendességen is könnyen lehet változtatni, de a kondit mondanám, ha elkezded, látod magadon a változást, magabiztosabb lesz a testbeszéded is meg valamennyivel te is, akkor garantálom hogy mindenkinek fel fogsz majd tűnni + eleve tekintélyt parancsolóbb 1 srác ha van is valami fizikuma
2021. okt. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!