Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félek, hogy ha összejönnék a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy ha összejönnék a crushommal akkor ő csak 1-2 hetet akarna. Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
imádom a srácot, de tényleg. viszont félek, hogy mi van ha csak 1-2 hetes kapcsolatot akar. nehezen tudom elképzelni, már a szalagavatómat is elterveztem vele (persze ő erről nem tud hehe (tizedikes vagyok)) de azért egy kicsit félek. az előző crushomnál nem féltem ilyentől, pedig ő sokkal inkább olyan volt akinek csak érdekből van barátnője. bár lehet ezt csak azért gondolom mert ő összetörte a szívem (utálom ezt a kifejezést, de most mást nem nagyon tudok erre használni).

2021. okt. 18. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Mi az a crush? 🤔😀😀
2021. okt. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Kiszemelt, aki tetszik neki:))

Amúgy zavarnak ezek a nyelv keverések, viszont nyelvtanulásnál nagyon jó.


Amúgy nem tudom mit kéne tenned. Az írásodból az jön le, hogy ő nem is tud semmiről. Vagy már alakulóban van valami? Beszéltek?

2021. okt. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

1.: Én se tudtam de én vén vagyok... De íme:

[link]


Kérdező: Ha nem jössz össze vele nem tudod meg soha meddig tart.

2021. okt. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Kiszemelt, de amugy nem hinném hogy olyan aki akarna is kapcsoaltot az pár hét után megállna, nyilván ha nem történik semmi olyasmi (vita, ex, nem hajta le a wc ülőkét) amitől már alapból vége lenne akár ilyen rövid idő után
2021. okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak beképzeled, amitól tartasz, de nem vagy meggyőződve. Győződj meg, hátha veled szemben esetleg megváltozik...

Szakítani ezek után is lehet.

2021. okt. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ez ugyan az a story mint a nyuszika meg a porszivos vicc... Ha nem ismered szolj
2022. ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
gyere össze vele és meglátod
2022. szept. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!