Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, összejönnétek Tourette...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, összejönnétek Tourette szindrómás lánnyal?

Figyelt kérdés

Nem káromkodom, nem csapkodom vagy sikoltozom, nem csinálok nagyon feltűnő vagy polgárpukkasztó dolgokat, de vannak akiket az enyhébb tünetek is zavarnak. Leggyakoribb tikkjeim pl a fejrángatás, szipogás, pislogás, ritkábban torokköszörülés, kuncogás, de teljesen változó. Alapvetően viszonylag jól kordában tudom őket tartani, vannak erre módszerek, inkább akkor zavaróak ha izgatott vagy ideges állapotban vagyok. Nektek beleférne még ez?

Kérlek írjatok nemet és kort is, előre is köszönöm a válaszokat!!



2020. okt. 27. 01:26
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
92%

Kaposváron egyszer láttam egy ilyen lányt. Igazából szerintem az emberek többségének le sem esett, mert nála sem volt teljesen durva a dolog. Nekem feltűnt, hogy ugyanúgy piszkálja sokszor a haját és nem a nézelődés miatt ráng néha a feje.

Fogalmam sincs, hogy egy kapcsolatban ez hogy működne, de azzal a lánnyal simán randiztam volna. Jól nézett ki, adott magára és nagyon jól öltözött.

2020. okt. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
67%
Persze, én még kifejezetten cukinak is találnám.
2020. okt. 27. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
89%
Ugyanúgy, mint egy egészséges lánnyal. Semmi se számít Tourette szindrómás vagy sem. Ha külsőre csinos és személyiségre is tetszik a lány, akkor összejönnék vele, ha nem akkor nem.
2020. okt. 27. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
90%
Ha a szóban forgó hölgy el tudná viselni az én betegségemet (itt nem említeném meg), akkor igen, minden további nélkül.
2020. okt. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
79%

Bocsi, tudom hogy nem az, de szerintem néha cukinak is találnám. :)

Szóval igen, minden gond nélkül.


23/f vagyok

2020. okt. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
91%
Igen, ugyan olyan ember vagy mint mindenki más, nem ezen múlik.
2020. okt. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
61%

Ezek az álszent válaszok...

Én anno feltettem hasonló kérdést, ami rólam szólt, (nem tourette szindróma, hanem más betegség) ugyanúgy öntötték belém a lelket, élőben meg egytől - egyig elutasítottak.


Szép dolog a hazugság, nekem is bejön, csak csalódni fáj...

2020. okt. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
76%

#7

Lehet valakinek tényleg álszent itt, én speciel nem. Szerintem tényleg cuki lehet ahogy a kérdező ezt leírta. Neked nem tudom milyen betegséged van és hogy arról mi lenne a véleményem, de ha itt is leírnám azt, hogy nem okozna gondot, az számomra úgy is lenne. Az hogy én, vagy más itt mit mond az megint más, mert pl én vagy a hármas lehet elfogadná és szeretné, míg az utcán hiába szólítana le 100 embert, lehet 100ból 100 elutasítaná, de ha engem szólítana le akkor nem utasítanám el.

Tőled megkérdezhetem, hogy téged azok utasítottak vissza, akiket itt öntötték beléd a lelket?? Vagy teljesen idegenek?? Akkor ott lehet csak te beszéltél rossz emberekkel, de te is ugyan úgy megtalálod majd a párodat, nyugi.

2020. okt. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
79%

Én igen! Engem nem zavarna.

21F

2020. okt. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
87%
#7 nem azokkal találkozol élőben akik ide írnak, gondolom. Az emberek nagy része felszínes, ezt jól látod. Én nem vagyok az. De velem meg te nem találkoznál hasonló felszínesség miatt.
2020. okt. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!