Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kellene tennem, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem, hogy felfigyeljem rám?

Figyelt kérdés

Van egy 3 évvel fiatalabb fiú. A kapcsolatunk nem rossz, ha úgy van öleléssel köszönünk egymásnak, beszélgetünk, de ez nem rendszeres. Nagyon kedves velem, de ennél a néha beszélünk dolognál többet szeretnék tőle, legyen az közelebbi barátság, vagy valami annál is több. Tényleg csak meg szeretném őt ismerni, de attól félek, megijesztem vagy azt érem el, hogy nem fog kedvelni, ha nagyon nyomulok. Mi a véleményetek, mit kellene megpróbálnom? Vagy hagyjam inkább az egészet?


20/L



2021. dec. 10. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem egy ilyen korú srác belemenne idősebb lánnyal egy kapcsolatba, hiszen ez számára egy óriási "elismerés" lenne. Továbbá sok fiú álma, hogy egy lány próbálkozik be nála. Nem hinném, hogy elijesztenéd, szóval nyugodtan törekedj rá, hogy sokat legyetek együtt.:)
2021. dec. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fiúkat nem lehet elijeszteni. Amúgy nem értem, ha egyszerűen megvannak már az alapok, akkor miért nem viszed tovább? Most mibe fáj írni neki, hogy a hétvégén menjetek el bulizni? Vagy étterembe, mert rohadtul megkívántad az adott étterem főfogását? Ennyi. Easy peazy lemon squeezy. Csak lazán. Aztán majd alakul. Ha meg egyik ilyen talin megpróbál lesmárolni, akkor hagyod és visszasmárolod.


Ennyi, hajrá!

2021. dec. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont így jött össze az első kapcsolatom, hogy egy nálam 4 évvel idősebb lány barátom bepróbálkozott. Minenképpen neked kell lépned, mert a srác nagy valószínűséggel nem is gondolná hogy lehet nálad esélye.
2021. dec. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%

Kicsit legyél vele kicsit pajkos: Gyula, te szeretnél barátnőt? Van lány, aki tetszik?

Vagy hívd el moziba, ha majd lehet, és érjen hozzá a kezed "véletlenül".

2021. dec. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!