Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy ha akarnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha akarnék akkor nem sikerül?

Figyelt kérdés
Ha akarnám sem jön össze, ha lenne barátnőm akkor túl nagy lenne az egóm meg ilyesmi ezért félek is...de már el van döntve hogy akkor lemondok erről...mit lehet tenni ezzel?

2022. jan. 15. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel.
2022. jan. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Minnél jobban akarsz barinőt annál kevésbé fogsz találni. Miért? Mert a lányok elég könnyen megmondják rólad hogy mennyire kétségbeesetten próbálkozol és mennyire csak rajtuk csüngenél ha valami isteni mázliból összejönnének veled, és a needységnél taszítóbb dolog a világon nincs, de ha leszarod a csajokat és magadat rakod az életed középpontjába, akinek eleve ott a rendeltetési helye, akkor ad1 boldogabb leszel mert olyan dolgokkal töltheted el az időt amit szeretsz/élvezel, ebből kifolyólag a lányoknak is feltünik majd és előbbb akarnak 1 olyan élet részesei lenni ami fun de nem megszállottan körülöttük forog a világ hanem együtt tudjátok élvezni azokat a dolgokat
2022. jan. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amíg erőltetni fogod, addig messzire elkerülnek. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy add fel, szimplán csak ne erőltesd, mert az taszító.
2022. jan. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
fent akartam már ecsetelni de akkor pontosíttanék: már korán tudtam{nem tapasztalatból} hogy nagyon nyomulnék, ezért már jóideje feladtam azaz inkább hoztam ennyi áldozatot hogy ne is tűnjek gy@kérnek annyira és a környezetem ,,levegőjét,, se roncsam egyszer volt egy ,,próbálkozása,, valakinek de szerintem nem volt komoly mivel az egész eleve úgy kezdődött hogy a barátnője{mármint nem úgy hanem egy lány aki a barátja} rám írt hogy igen vagy nem míg ő ott kuksolt és leste a fejleményeket én meg mondtam hogy ha igazából akarná akkor ő egymaga jött volna oda...nade nem ez a lényeg hanem az hogy ott hangsúlyozódott ki méginkább a részletekbe nem megyek bele annyira...és inkább hagyom az egészet akkor már.
2022. jan. 15. 18:25
 5/5 A kérdező kommentje:
valakinek van még ötlete?
2022. jan. 16. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!