Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerinetek ez unszimpatikus...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinetek ez unszimpatikus dolog lenne?

Figyelt kérdés
Egy hete kezdtem el egy lánnyal beszélgetni online. Semmi komoly nem történt köztünk, viszont nekem megtetszett az egyik barátnője, akivel össze is kapcsolt, mert ugyanaz a hobbink. Sajnos sok érzés kavarog bennem, mert egyrészt nem akarom őt megbántani, másrészt viszont a barátnőjével sokkal jobban működik minden beszélgetés. Igaz, hogy nem volt semmi, de szerintetek szemét dolog lenne "váltani" a barátnőjére? Ti mit tennétek a helyemben?

2022. jan. 22. 00:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert egy hete beszélgettek még nem vagytok kapcsolatban, nyugodtan válthatsz.
2022. jan. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom miért érdekel téged a másik csaj, rendes volt de ennyi, simán rá mennék a másik csajra is....de nem muszáj tudnia a másiknak hogy rá hajtották, mert b tervnek akkor marad ő :d
2022. jan. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1 hete beszélsz vele, és nem is taliztal vele. Nrm tudom mit szívtal, de ez nem nagy ügy. Simán menj rá a csajra
2022. jan. 22. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Az “un” latin fosztóképző, a szimpatikus görög szó.

Helyesen: antipatikus.


Amúgy az egy hetes beszélgetés tartalma a döntő. Az alatt udvaroltál neki?

De ha nem realizálódott, a beszélgetés, bókolás sem kötelez semmire.

Simán attérhetsz más témákra.

Ha a másik kislány jobban tetszik, jobban megértitek egymást, akkor hajrá.

2022. jan. 22. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Úristen mik ezek a válaszok?

Mi az hogy B tervnek marad a másik lány?

Szeretnék minden okoskát felvilágosítani hogy egy lány nem egy tárgy amit elraksz a fiókba mert van egy másik ami új, és ha az nem működik akkor visszaveszed a fiókból a másikat. Én ha az első lány helyében lennék és ráhajtanál a barátnőmre, aztán jönnél vissza hozzám mert nem működött vele, akkor büdös nagy pofont lekevernék (már ne haragudj) Szerintem ez rohadt szemétség, oké hogy csak egy hete beszélgetnek, de akkor is komolyan ott tartunk hogy képes kihasználni a lányt?

Arra senki nem gondolt mondjuk hogy mi van akkor ha ne adj isten ennek a lánynak megtetszett a srác?

Értem én hogy a másikkal sokkal jobb meg minden, de ezt azért jó lenne tisztázni.

Na ne haragudjatok, de főleg a 2-es válasza teljesen kiakasztott. És gondoltam írok egy szép kis választ a lányok becsülete érdekében, ha már itt mindenki lesz*rja őket.

Szóval kedves kérdező szerintem ne nagyon hajts rá a másik lányra, mert ebből még sok baj lehet. Inkább akkor keress mást!

2022. jan. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Nincs ezzel semmi baj. A kémia az ilyen. Szépen beszéljétek meg, és lehet tovább lépni.


Nekem egy haverom megismerkedett egy lánnyal, és haza kisérte.

Másnap elment hozzá, de csak az anyja volt otthon.

Olyan jól elbeszélgettek, meg minden, hogy másnap mondta a lánynak, hogy bocsi, sajnálom de összejöttem anyukáddal.

Ilyen ez no.

2022. jan. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az 5-ösnek persze igaza van, hogy a lány nem tárgy, és nem b-terv (amúgy a lányok is beszélgetnek és ismerkednek, és nem a polcon csücsülve fog passzívan várni, amíg valaki leszedi onnan).

De egy beszélgetés még nem kötelez arra, hogy ásó-kapa-nagyharangig "kitarts" mellette. Az ismerkedés nem úgy működik, hogy kinézel valakit és megszerzed, hanem úgy, hogy beszélgetsz, és ha jó együtt tölteni az időt, akkor esetleg haveri, baráti vagy akár párkapcsolat lesz belőle.

2022. jan. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!