Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyi alapján tetszhetek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi alapján tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Tudom, kevés infó, de mindig jön, beszélget, kedves, ott marad csak azért, hogy tovább beszéljünk.

Sokszor elkapom, hogy engem néz éppen.

Újabban úgy köszön el tőlem, hogy mondja, hogy puszil.


Hogy "ugraszthatnam ki a nyulat a bokorbol"?


Ennyi alapján merhetek elkezdeni flörtölni vele? Vagy afelől érdeklődjek, hogy hogy áll a lányokkal?


2022. ápr. 6. 19:05
 1/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy pár hónapja nagyon sokszor jött oda beszélgetni, viszont akkor még nem érdekelt úgy is. Mindig folytattam a beszélgetést, de talán egyszer elkezdett flörtölni és arra nem úgy reagáltam, ahogy kellett volna.


Mostanában picit ritkábban jön oda, úgyhogy talán nekem kéne valamit kezdeményezni.

2022. ápr. 6. 19:07
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
kezdeményezd te a beszélgetést akár írj rá te vagy akár valami szexx figyelemfelkeltőbb ruha
2022. ápr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Próbálj te is egyértelműbb jeleket adni. Keresd többet a társaságát, esetleg social médián is szót válthattok. Ha kettesben vagytok esetleg néha érintsd meg, mintha véletlen lenne, stb..
2022. ápr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján tetszhetsz is neki. Tényleg flörtölj vele, kezdeményezz.
2022. ápr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, talán tetszel neki.:)
2022. ápr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!