Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért áll mindenki így a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért áll mindenki így a csajozáshoz? 20/F

Figyelt kérdés
Olvasom itt a kérdéseket, válaszokat, és szinte majdnem minden dolgora, helyszínre az van megállapítva, hogy itt vagy ezzel nem lehet csajozni. Nem lehet csajozni autoval, zenével, nem lehet csajozni buszon, facebookon, random embert ne szólíts le, nyilván, ha barátok vagytok akkor szintén gáz. Ugyan én már egyetemre járok, de közép vagy általános iskolába megint van az a "szabály", hogy házi nyúlra nem lövünk, saját osztály kizárva. Na, hogyha még sorolgatom, akkor odajutunk, hogy egy átlagos srác, ha szeretne barátságnál többet egy lánytól, akkor erre kb nincs is lehetőség a mai világba, ha bejössz a lánynak úgyis észreveszed, ha nem akkor meg inkább ne is csinálj sehol, semmit mert valszeg úgyis van csávója, vagy nem is szeretne ismerkedni.

2022. máj. 6. 09:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Összeismerkedtek egy ismerősön keresztül, vagy éppen leszólítod mert előtte szemeztetek. Emellett buliban, hobbin keresztül, meg még nagyon sok helyen lehet ismerkedni.
2022. máj. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez általánosítás. Sok helyzetben tényleg nem lehet. De itt azért vannak hasonló válaszok, mint amiket írsz, mert sokszor már magának a kérdésnek sincs értelme, vagy benne van a válasz. Egyébként meg az, hogy te hol csajozol, az leginkább tőled függ és attól, hogy mennyi önbizalmad van.
2022. máj. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

1. a "házi nyúlra nem lövünk" szabályt soha egyetlen osztályban sem tartják be.

2. vannak más osztályok egy iskolában.

3. normális embernek van minimum egy hobbija, azon keresztül lehet pl sportedzés, zenekar stb.

4. összejöhetsz barátoddal is, de azt óvatosan veszélyes lehet, nagyon tudni kell a dolgod. Viszont barátok barátaival a legjobb összejönni vagy olyan ismerősökkel, akik nem barátok, csak épphogy ismered őket.

5. Ha egyetemista vagy ott a koli vagy az egyetem na meg a rengeteg program.

6. Leszólíthatsz olyat, aki tetszik, csak ne akkor, ha rohan.

2022. máj. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Egy dolog biztos: Ha tetszel egy lánynak, teljesen mindegy lesz neki, hogy milyen helyzetben vagytok, mindenképp azt akarja majd, hogy menj oda hozzá.
2022. máj. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Én mondjuk nő vagyok, de komolyan nem értem ezt...Minek kell ennyit agyalni? Soha életemben nem gondolkoztam ilyen hülyeségeken, ha tetszett egy pali, akkor kezdeményeztem nála. Még ilyeneken agyaltam volna, hogy jajj nem lehet mert buszon vagyunk, vagy most csak 15 fok van, nem jó a csillagok állása...ezek csak kifogások.
2022. máj. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

- autóval -> Egy átlagos srácnak többnyire nincs olyan autója, ráadásul a lánynak téged kéne szeretnie, nem az autódat.

- nem lehet csajozni buszon -> Ha tetszel a lánynak, akkor #4-es írása érvényesül.

- facebookon -> teljesen idegenként nem a legjobb ötlet, de nem lehetetlen.

- random embert -> ez leginkább a helyzettől függ, mert erre is simán van megfelelő alkalom.

- nyilván, ha barátok vagytok akkor szintén gáz -> nem érdemes olyannal barátkozni, aki alapból tetszik.


Nekem inkább úgy tűnik, hogy csak kifogásokat keresel.:/

2022. máj. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#5 Azt elhiszem hogy neked nem gond, de egy átlagos srácnak az. A 100. elutasítás után, melyben olyan ízletes dolgok vannak, minthogy kiröhögnek, megaláznak, semmibe vesznek, fikáznak, kihasználnak, bunkóznak, lenéznek és egy rakás szrként kezelnek, kicsit máshogy látnád a helyzetet.
2022. máj. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
Nekem az a tapasztalat , hogy nem aktìvan kell csajozni..Akinek tetszel érdeklődik utànad..Igaz ez nem túl hatàsos de ez van :D
2022. máj. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát jó, akkor várok
2022. máj. 7. 07:01
 10/11 anonim ***** válasza:
16%
Lesz majd barátnőd, ne aggódj.:)
2022. máj. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!