Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkapcsolati téren teljesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati téren teljesen tapasztalatlan lányként, hogyan tudnék változtatni ezen? 16L

Figyelt kérdés
Nem voltam még soha fiúval semmilyen téren és ez zavar. Suliba is szoktak érte piszkálni sajnos.

2022. máj. 13. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

A hülye osztálytársakkal ne foglalkozz! Csak azért, hogy ne piszkáljanak ne menj bele semmibe, amibe nem szeretnél. Ha jönni fog egy megfelelő fiú, akkor majd tudni fogod és majd akkor kapcsolatba léptek.

Ne siettess semmit! :)

2022. máj. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha azért zavar ez mert piszkálnak, akkor ne tegyél semmit. Ha magad miatt zavar akkor meg kezdj el ismerkedni, előbb-utóbb biztos találsz valakit.
2022. máj. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokan így szaladnak bele abba, hogy rossz élmény az első kapcsolat. Azért ne mej bele semmibe, mert piszkálnak.
2022. máj. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A tapasztalatlanságodon úgy tudsz változtatni, ha tapasztalatot szerzel.

De csak azért, mert néhány agyilag visszamaradott piszkál egy olyan dolog miatt, ami mindenki életében más időben következik be, ne menj bele egy olyan kapcsolatba, amit eredetileg nem akarnál.

2022. máj. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem ezeket a piszkálásokat. Egyrészt semmi értelme. Én tuti megmondanám tök nyugodtan, hogy foglalkozzon a saját dolgával, az ég világon semmi köze hozzá. Ezután pedig ott hagynám. Had főjön a saját levében.

Nem vagyok olyan idős, de amikor én voltam 16 emiatt nem csesztettek senkit. Pedig volt olyan akinek nem volt párja.


Ha téged is zavar, akkor sincs hozzá senkinek sem köze, viszont akkor elkezdhetsz ismerkedni. Nyitni mások felé.

2022. máj. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Johnathanos ***** válasza:
100%

Ne hagyd magad, állj ki magadért. Azért piszkálnak mert hagyod, gondolják bambus vagy.Tudom hogy a legtöbb esetben amit mondanak egyik fülön be másikon ki, okos enged szamár szenved, de mindennek van határa.

És az hogy 16 évesen nincs tapasztalatod a fiúk terén, szerintem meg örülnöd kéne hogy ilyen vagy. Időd még bőven van mindenre,pláne fiúzni.Egyszer mindennek eljő az ideje.

És egy jó tanács! Ne kezdj el fiúzni csak azért mert a többiek az ellenkezője miatt cikiznek hogy tapasztalatlan vagy. Nem éri meg, semmit nem érsz el vele, a jövőben leszel majd 25-30,az élet újabb megpróbáltatásokat és kihívásokat fog eléd rakni amit csakis egyedül fog kellened megoldanod,és nempedig a mások negatív véleményeik alapján. Nem számít ki mit mond, ha jól érzed magad így akkor maradj is ilyen.

2022. máj. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!