Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan beszéljek egy fiúval...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljek egy fiúval introvertáltként?

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliban aki már több mint egy hónapja tetszik,de még egy szót nem beszéltem vele. Már elég sok mindent sikerült kiderítenem róla -hála az internetnek-, de azt nem,hogy van-e barátnője, vagy hogy milyen lányok tetszenek neki. Már egyszer bejelöltem fb-n de 5 napig semmi sem volt úgyhogy inkább kivettem a jelölést. Ezután pár nappal(vagy héttel) később megint felbátorodtam és írtam neki instán, de csak annyit hogy szia. Erre sem valaszolt, úgyhogy inkább másnap délután azt is kitöröltem. Az a helyzet, hogy a suliban is ritkán látom mert az órarendünk eléggé másmilyen, nagyon ritkán elmegyünk egymással szemben a folyosón es ennyi (de ezt is úgy hogy a barátnőmmel nézzük hogy merre járhat XD).

Szóval amikor meglatom a suliba akkor hülyén egymásra nézünk a barátnőmmel, meg nevetgélünk magunknak és az a baj hogy ez nem direkt van és már attóp félek hogy rájött a srác, hogy bejön vagy valami és hogy már beégtem és nincs esélyem.

Alapvetően nem vagyok én olyan csúnya, szerintem szép vagyok, bar nem annyira nőies mert a rocker stílust kedvelem inkább és így igyekszem öltözködni is. Tudom, ha több önbizalmam lenne akkor könnyebben menne de lehet így észre se vett. Nem tudom, ilyenkor mit lehet tenni?



2022. máj. 17. 09:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérj tőle valamilyen apró segítséget, amiben jó. Ha kicsit is tetszel neki, akkor örömmel fog segíteni. És ha segített, akkor arra már később építhetsz kommunikációt. Megköszönheted, beszélhettek róla, stb.
2022. máj. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ez nem ciki? Meg nem is tudom miben lehet jó. Az a baj hogy még ez is elég nagy bátorságot igényel nálam
2022. máj. 17. 10:04
 3/9 anonim ***** válasza:
98%

Nem erdekled!

2x kezdemenyeztel, de o leszarta.

Ne eroltesd

2022. máj. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem sokkal cikibb, hogy írtál neki egy sziát, aztán kitörölted. Egy próbát még megér a dolog, ki tudja miért nem válaszolt. Lehet nem is látta.
2022. máj. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet még utoljára megpróbálok valahogy beszélni vele vagy valami,és ha akkor elutasítóan viselkedik akkor hagyom. De nem is tudom mit mondhatnék. Hogy lehetne odamenni ha nem is ismer meg semmi...
2022. máj. 17. 12:00
 6/9 Johnathanos ***** válasza:
75%

Nem vagy egy türelmes fajta lány az biztos 😃

Viszont van benned bátorság,többre is képes vagy

2022. máj. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
Nem te vagy az ideálja. Ő rocker stílusú? Ha nem, akkor nem az ilyen lányok izgatják a fantáziáját.
2022. máj. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát most leírom a valóságot, ha látta az üzenetedet, és nem írt vissza, arra lehet utalni, hogy nem akar megbántani meg semmi, de nem vagy az esete. Általában a fiúk ha pont a kiszemeltjük ír, egyből próbál vele beszélgetést folytatni. De ha nem nézte meg,, akkor még lehet esély. Alapjáraton az hogy mondhatni "fiús vagy" nem pont baj, sokaknak épp hogy az jön be. Egy kis önbizalom, és sínen vagy.
2022. máj. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

7.-es: ő inkább ilyen skater stílusú

8.as: amikor írtam neki az este 9 után volt, utána meg másnap délután láttam hogy egyáltalán meg se nézte nem is látta meg semmi, szóval lehet hogy egyszerűen csak nem volt addig bejelentkezve az instába.


Van egy lány akivel gyakran tesz ki kepet instára vagy tiktokra, a csaj is folyton megjelöli de nem látok egyértelmű jelet arra, hogy egy pár lennének. Lehet, hogy régen jártak vagy valami. Csak attól tartok, hogy talán kezdeményezek és aztán meg kiderül, hogy van valakije.

2022. máj. 19. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!