Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok! Ti mit gondoltok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti mit gondoltok azokról a lányokról, akik sokat buliznak?

Figyelt kérdés

Havonta párszor elmegyünk barátnőkkel kicsit kikapcsolódni. Inni is szoktunk, bár én nem annyit, mert szeretek emlékezni a dolgokra. Szerintetek ettől már kevésbé vagyok megfelelő/kívánatos a srácoknak? Meg az nagy baj, ha már lesmároltak páran ilyen estéken? (A barátnőim néha el is mennek srácokkal, de én ilyet sosem tennék.)

17L



2022. máj. 20. 09:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%
Én is ilyen lány vagyok és meg soha senkit nem zavart. Mert így láttatlanba könnyű mondani, hogy havi pár buli nem fér bele, de ez a valóságban nem olyan sok. A legtöbb embert ez nem is érdekli.
2022. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
47%

Na, a sok erkölcscsősz (gondolok itt a #10-esre, az oké, ha valaki nem bulizós típus)...

Nem, semmi gáz nincs benne, azzal sincs morálisan, ha elmész komolyabbra egy sráccal, bár 17 évesen nem ajánlom, ennyi idősen semmit nem ad egy egyéjszakás, csak elvesz. Nagy eséllyel rossz élmény lesz.


Xard le magasról, mi tetszik a srácoknak, úgyse lehet mindenkinek megfelelni. Ráadásul egy ember értékét nem az határozza meg, hogy hány emberrel feküdt már le. Akinek ez tényleg egy mérce, azt inkább kerüld el.

2022. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
32%
Hogy üresfejűek.
2022. máj. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 dregor ***** válasza:
100%
Nyugodtan, fiatal vagy, élvezd az életet. 10 év múlva gyerekek, meló, férj mellett már kisebb esély lesz arra, hogy havonta többször bulizni menj. :D
2022. máj. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 SaJt01 ***** válasza:
100%

Olyan kiábrándultságot tapasztalok a bulikázással kapcsolatban mint az állatsimogatóval. Emlékszem hogy marhára éltem az egészet, de mostani fejjel nem értem hogyan.

Olyan lánnyal leállni aki ebben van az nekem ilyen érzés. Mintha az állatsimógatóból akarnék felszedni valakit. Az megint más hogy hol találkozunk. Ha az 'állatsimogatón' kívül jószívű felelős ember vagy akkor semmi gond. Ezt egyáltalán nem degradálásként mondom. Lehetne, bélyeggyűjtés, moziba járás, gamerkedés, gördeszkázás, bicikli, bármi, csak ez talán egy példa amit mind át tudunk élni.

2022. máj. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 NTBS ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs vele, 10 év múlva úgysem így csinálod majd.
2022. aug. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!