Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világban miért lehetetle...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban miért lehetetlen normális lányt találni?

Figyelt kérdés
amikor nagyszüleink voltak 16-20 évesek akkor kb csak ilyen lányok voltak....most meg? naponta váltogatják a fszt, isznak, cigiznek, drogoznak. aztán 40 évesen rájönnek hogy elbaszták az életüket és már a kutyának se kellenek
2022. máj. 26. 08:55
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
20%

Lehet találni normális nőt, csak állítsd a bankszámládat végtelenre!

Érted?

2022. máj. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
90%
Ahhoz normálisnak is kéne lenni neked is. Eddigi válaszaid alapján nagyon nem ez a helyzet :)
2022. máj. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
91%

Egyetértek az előttem szólóval.

Aki ilyen módon beszél mindenkivel, akinek eltér a véleménye, annak nem való semmiféle emberi kapcsolat.

2022. máj. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
76%

Elnézést, ha offos a komment tini párkapcsolatok témakörbe, de szerintem sem kellene általánosítgatni. Én több normális és átlagos lánnyak találkoztam, mint azokkal a hölgyeményekkel, akiket fentebb említettél. Amikor én voltam gimnazista, akkor az osztályban pár ilyne lány volt, a többi rendes, normális.

Én például 21 éves vagyok, 2 kapcsolatom volt eddig (mostani párommal tervezünk összeházasodni), gyűlölöm az alkoholt (Baileys likőrt illetve alkoholos sört ittam, de egyik sem jött be), sosem dohányoztam, sosem drogoztam. Egyetemre járok, mikrobiológusnak készülök.

Normális nő vagyok, mégse kellettem nagyon sokáig a kutyának sem, mert a szürke kisegereket vagy nem veszik észre a fiúk/férfiak vagy pedig nem kell nekik, mert túl átlagosak :) Te a hangos kisebbségről beszélsz, a nők nagyobbik része mind átlagos és nem veszik észre, nem drámázik, nem rakja ki semmilyét sem se utcán, de neten...akkor most miért is minősítjük a lányokat/nőket?

Több suttyó és léha fiúval találkoztam, mint nővel és még mindig nem általánosítok, mert tudom, hogy a legtöbb férfi normális.

Engem gimnáziumban ismert meg mostani párom, végül több, mint két év ismerettség és barátság után jöttünk össze. Sokáig ő is így vélekedett a nőkről, viszont meg tudtam neki mutatni, hogy a legtöbb ember normális, de mivel nem patáriázunk, így a kutya se figyel ránk :)

Amúgy parkban, közösségi térrel rendelkező könyvtárban, suliban/egyetemen simán lehet ismerkedni. Ha egyedülálló lennék akkor időm nagyrészében a parkban találnának az emberek kacsát etetni :) Ne add fel, viszont változtass a modorodon és az áldozat gondolatmenetet is dobni kéne.

2022. máj. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
87%
Az incel visszatért...
2022. máj. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
89%

Érdekes, én találtam normális lányt, meg az összes barátom is. Nem lehet, hogy veled van a baj?

Amúgy mit mondtál azoknak a lányoknak, akikhez odamentél?

2022. máj. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim válasza:
87%

Egy csomó normális lánykánt ismerek.


Igazából örülök, hogy az eddigiek elküldtek. A válaszaid alapján te sem vagy a legélesebb kés a fiókban és ezért hárítod másokra, hogy "?nincs normális lány". Nézz magadba légyszi, mindenkinek jót teszel vele, hátha megjön az eszed:)

2022. máj. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehetetlen, csak neked is normálisnak kell lenned.:)
2022. máj. 28. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
25%
Mert sajnos már majdnem csak ilyenek vannak. Nem valami összetört szívű fiú vagyok, akinek csak ilyenek juttak, hanem egy lány akinek csak ilyenek vannak nem csak az iskolájában, hanem az egész környéken is. Ezért nincs is olyan sok barátom, mert én ebből nem kérek
2022. máj. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
25%
Nem értem miért pontoztátok le az utolsót. Én egyetértek vele. Sajnos én is nagyrészben csak ilyeneket láttam. Lehet rossz helyen keresgéljük. Fogalmam sincs
2022. máj. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!