Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más szerint sem akar komolyat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más szerint sem akar komolyat a fiú tőlem??

Figyelt kérdés

Pár napja beszélgetek egy fiúval. Nagyon helyes srác,és kedves, jól ellehet vele bohockodni. És most az este először feljött a tali téma. Ő kérdezte meg,hogy mikor talizunk? És én írtam neki, hogy ha szeretné és komolyan gondolja bármikor találkozhatunk. Amikor persze a munkája szabadideje engedi. És leírtam neki azt is hogy én még szűz vagyok ( nem kamuztam) hozzátettem, komoly kapcsolatot szeretnék mivel még sosem volt,pedig már 19 éves elmúltam. Erre már kb. Félóra eltelt hogy válaszoljon,majd azt írta: Az igen, majd megbeszéljük,kialakul valaki de most megyek alszok csók joejt. Holnap írok. Ez csak azért fura, mert bár tudom dolgozik, fáradt korán kel nagyon,viszont tegnapi nap meg negyed 1ig fent voltunk éjszaka pontosabban az már ma éjszaka volt. Szóval így furcsa fel11kor már írja hogy alszik, pont előtte mikor mondom hogy komolyan szeretném és rá félórával írt vissza, pedig ha írok neki max.4-5perc és vissza ír.....

Furcsa... Más szerint se akar komolyat vagy túl gondolom.?


2022. jún. 16. 23:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nehéz megmondani, szerintem kicsit túlgondolod a dolgod. Várj holnapig, aztán majd meglátod, hogy tényleg változott-e a viselkedése.
2022. jún. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Holnap kiderul
2022. jún. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 franciasrac ***** válasza:
100%
Ne gondold túl, majd kiderül
2022. jún. 17. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos esélyes:(
2022. jún. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből elég nehéz leszűrni, ne agyald túl, figyeld tovább a jeleket.
2022. jún. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%

Nem értem, hogy az első találkozás előtt miért kell olyasmit mondani, hogy szűz vagy. Most erre mi a rákot mondjon. Meg azt, hogy komoly kapcsolatot akarsz, ezt lehet körülírni, de elég nyomasztó, a társkeresőkben is, az "együtt öregedjünk meg", "házasság céljából" szöveg. Találkozzatok, és aztán majd ez szépen alakul, hogy mi van, de most ezzel rádobtál egy halom pszichológiai nyomást, elvárást, amit emésztenie kell.


Tehát ha az első találkozásra nem úgy mentek, hogy na akkor hozzád vagy hozzám, hanem séta a környéken, és sok beszélgetés, akkor az értékrendek, elvárások szépen kimondhatók egymás szemébe, és látható a reakció.


De cseten ilyesmit az ember ne írjon. Ezt egy kicsit elszúrtad.

2022. jún. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy mi volt ma.
2022. jún. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Írt reggel

Az utolsó előtti válaszolonak pedig pofád lapos😂😂👌🏻

2022. jún. 17. 13:56
 9/15 anonim ***** válasza:
Mit írt? Beszéltetek?
2022. jún. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát egy joreggelt üzi kb. Negyed 6kor reggel, aztán én ilyen 10 perc múlva felébredtem és írtam neki hogy na mizu neked is joreggelt válaszolta hogy megy dolgozni hogy hogy ilyen korán keltem? És azóta még nem beszéltünk mert dolgozik és nincs fent ilyenkor egésznap. A net sincs neki bekapcsolva a telefonján.
2022. jún. 17. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!