Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más szerint sem akar komolyat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más szerint sem akar komolyat a fiú tőlem??

Figyelt kérdés

Pár napja beszélgetek egy fiúval. Nagyon helyes srác,és kedves, jól ellehet vele bohockodni. És most az este először feljött a tali téma. Ő kérdezte meg,hogy mikor talizunk? És én írtam neki, hogy ha szeretné és komolyan gondolja bármikor találkozhatunk. Amikor persze a munkája szabadideje engedi. És leírtam neki azt is hogy én még szűz vagyok ( nem kamuztam) hozzátettem, komoly kapcsolatot szeretnék mivel még sosem volt,pedig már 19 éves elmúltam. Erre már kb. Félóra eltelt hogy válaszoljon,majd azt írta: Az igen, majd megbeszéljük,kialakul valaki de most megyek alszok csók joejt. Holnap írok. Ez csak azért fura, mert bár tudom dolgozik, fáradt korán kel nagyon,viszont tegnapi nap meg negyed 1ig fent voltunk éjszaka pontosabban az már ma éjszaka volt. Szóval így furcsa fel11kor már írja hogy alszik, pont előtte mikor mondom hogy komolyan szeretném és rá félórával írt vissza, pedig ha írok neki max.4-5perc és vissza ír.....

Furcsa... Más szerint se akar komolyat vagy túl gondolom.?


2022. jún. 16. 23:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Egyébként azóta már nem ir mert csak nem vettem észre de már régen lelattamozott és elérhető is
2022. jún. 17. 18:10
 12/15 anonim ***** válasza:
77%

Pár napja beszéltek, de te már közlöd vele, hogy egyébként szűz vagy, és komoly kapcsolatot szeretnél.

Szerintem ezt nem kellett volna.

2022. jún. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hát mit kellett volna akkor?? Hagyjam hogy jöjjön el hozzám, és megb@sszon?? Mert azt akarja kitettem a napomba egy ilyen játékot és válaszolt rá hogy ő csak megb@szna engem akkor inkább el se jöjjön hozzám ha csak azt akarja legalább tudom hogy nem komolyan gondolkodik!! Én nem olyan vagyok mint a többi kis ribi nem véletlen vagyok 19 évesen szűz !
2022. jún. 18. 23:55
 14/15 Norbi987 válasza:

Szerintem ha lelkiismeretes és te rázúdítod azt a felelősséget, hogy szűz vagy és komoly kapcsolatot akarsz akkor menekül...

Találkoztok, ismerjétek meg egymást és akkor mindennek eljön az ideje. Ha tényleg bejössz neki akkor nem fog siettetni.

2022. aug. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia, ebből mi lett?
jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!