Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is van hasonló helyzetben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van hasonló helyzetben? 19/F

Figyelt kérdés

Egy párkapcsolatom volt eddig, az elmúlt 8 hónapban elég sokat próbálkoztam, bár nagyrészt interneten, mivel eléggé introvertált típus vagyok, így számomra ez a módszer sokkal kényelmesebb. Nem tartom magam egy adonisznak, de ettől függetlenül, van hogy tetszem a lányoknak, de egyszerűen borzasztóan hamar elhalnak a beszélgetések. Őszintén szólva, már eléggé kiégtem attól, hogy a legtöbben vagy tőmondatokban kommunikálnak, vagy simán eltűnnek szótlanul egy idő után. Akivel tovább tartott a beszélgetés, azokról a lányokról később mindig kiderült valami, ami miatt instant megszűntettem a beszélgetést. Többek között volt, aki hetekig nem szólt, hogy kapcsolatban van és mellette simán eljött volna velem randira, olyan is volt, hogy egyik napról a másikra teljesen bunkó lett velem a lány, aztán végül inkább vissza sem írtam neki, mert nemtudom az ilyet komolyan venni. Úgy érzem nagyon nehéz az ismerkedés, élőben nemigazán van most olyan lány, akit szívesen elhívnék randira, illetve ahogy említettem, jobban preferálom a netes ismerkedést. Másnak is ennyire nehezen megy, vagy csak én vagyok ügyetlen?

Hozzáteszem, egyáltalán nincsenek nagy igényeim, tényleg csak egy olyan lányra vágyom, aki kedves, aranyos, őszinte. Hiába van sokszor, hogy külsőre tetszünk egymásnak egy lánnyal, mégis mindig kudarc a vége a dolognak, pedig unalmasnak sem tartom magam, rengeteg dolog van, amiről szívesen elbeszélgetek.

Mitől lehet ez?



2022. jún. 25. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100 bolha.
2022. jún. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem vagy érdekes számukra.


Milyen gyakran fordul elő, hogy a beszélgetőpartnered ír rád és nem te rá?

2022. jún. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!