Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kreatívtalan szinte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kreatívtalan szinte mindenki, aki ismerkedni akar? Ennyire nehéz lenne?

Figyelt kérdés

Végeztem egy "kutatást", melynek keretében felmentem egy anonim chatelős appra (randochat). Kíváncsi voltam, hogy kik fognak rámírni, de főleg az érdekelt, hogy milyen üzikkel fognak nekikezdeni az ismerkedésnek.

Az lett az eredmény, hogy a tini srácok 90%-a majdnem egyforma üzenetekkel támadott le. A "szia" után szinte kizárólagosan a "hogy vagy?", "mizu?", "mit csinálsz?" kérdések következtek, alig pár ember próbálkozott valami mással is, ami őszintén szólva megdöbbentett. Azokról meg még nem is beszéltem, akik már a beszélgetés elején alámrendelték magukat...

Ezek után (érzésem szerint) jogosan merült fel bennem, hogy valóban ennyire kreatívtalan szinte az összes tini korú srác? Ennyire nehéz valami olyasmit írni, ami elüt a többitől, ha meg szeretnének szerezni egy lányt?

19L



2022. júl. 5. 11:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Mert a netes társkeresésnél brutál nagyszámú a felhozatal.

Pasiban és nőkben is. Így mindegyik ezért nem ragad le egyvalakinél, mert hátha jobb lesz a 15 másik.

2022. júl. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy senki se érti a gondomat. Alapvetően nem ezekkel a kérdésekkel van baj, csak ha már a 150. ilyen kérdést olvasom, rohadtul unalmas lesz nekem és nincs kedvem ugyanazt leírni, amit a többinek is. Ezek után nyilván egyediséget várok, nem pedig egy újabb mizut.
2022. júl. 5. 14:11
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

#12


nem kell 150 fiút végigpróbálnod. Az elsővel megpróbálhatnál te beszélni, és nem égnél ki.

Hozz be te egyediséget. Azt várd csak el, amit te is nyújtani tudsz.

2022. júl. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Te hogy indítanál egy beszélgetést? Mit értesz az alatt, hogy egyedi? Azért írnak ilyen egyszerű kérdéseket, mert nem ismernek, semmit nem tudnak rólad, fogalmuk sincs, milyen témát dobhatnának fel. Persze indíthat úgy bárki egy beszélgetést, hogy ,,Szia! Neked is Tywin Lannister a kedvenced a Trónok harcából?", de ha nekem fogalmam sincs, ki az a Tywin Lannister, az nem biztos, hogy jó irányba fogja elterelni a társalgást. :D
2022. júl. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem 150 emberrel kell felszínes csevelyt váltani, hanem 2-3mal mélyebbet.

Te mit teszel azért, hogy könnyű legyen beszélgetést kezdeményezni veled? Esetleg te rá írsz másokra?

Nem mindenkinek való a netes ismerkedés, lehet neked is jobban menne élőben.

2022. júl. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondják is, az a te bajod, hogy senkivel nem tudsz elmélyedni egy beszélgetésben. Azt várod, hogy a másik fél cipelje a hátán az egész kommunikációt. Gyorsan odébb is álsz, ha ez nem történt meg. Aztán persze lehet pampogni, hogy 150 ember ugyan azt kérdezi. Persze, mi a tökömet kérdeznék egy teljesen ismeretlentől? Erre legalább tud reagálni. Most ha bedobom, hogy te mit gondolsz autoimmun betegségről, egyrészt hülyének nézel, másrészt nem tudnál köpni nyelni.
2022. júl. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
87%

Én meg azzal kezdem, hogy beszéljünk telefonon élőszóban.

Többet ér 10 perc így mint 5 óra chatelés. S ha valaki erre nem nyitott, akkor nálam kuka.

Már bocs. Ja, ha valakinek mondjuk nincs 2 nap alatt 10 perce egy telefonra, tudom sajnálni.

2022. júl. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem mit vártok egy órai személytelen cheteléstől. Észre kéne venni, hogy ez az egész 10-en 20 éve idegroncsot, totál bizonytalanságot, befeléfordulást és nagyképűséget, magamutogatást és "csodás királynőpózolást" hozott a világba. És ettől kéne ráérezni a másik kedvességére, jó tulajdonságaira ?

Attól, hogy mindenki mindenkit azonnal lekostol valamilyével, támad a pötyögésével.

Na ezért. És nézzétek meg hánymillió tini szenved az ismerkedéssel ? Nem csak itthon.

Nos ezekért.

Este meg lefekszik és rágja a sötét plafont, mert nem írt rá senki, de még a Józsi se, pedig olyan cuki.

Hagyjuk már.

2022. júl. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
43%
Azért mert a magam fajta hatalmas egyéniséggel és stílussal rendelkezö elit belvárosi Úriemberek fel sem tévednek ilyen holmi alkalmazásra, ami tele van vidéki emberrel. Nekem olyan ragyogó személyiségem és kisugárzásom van, hogy a hölgyek és a férfiak szívét perceken belül elrablom bármilyen eröfeszítés nélkül és az intellektuális illetve hatalmas intelligenciámnak köszönhetöen bármely témában képes vagyok hosszan tartó, tartalmas beszélgetésre. Nálam egy párbeszéd semmiképp nem "Mizu" - val kezdödik, hiszen engem végképp nem érdekel és hidegen hagy, hogy a beszélgetöpartnerem hogyan érzi magát, a lényeg az, hogy én minden körülmény között pacek és still vagyok
2022. júl. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Elég nehéz pár képből kiindulva kreatívnak lenni. Ahhoz előbb meg kell ismerni a másikat. Szerintem neked is furcsa lenne, ha valaki azzal indítana, hogy "Szia! Milyen a kapcsolatod a szüleiddel?" Szívem szerint ezt kérdezném, mert ebből sok minden kiderülne, de gondolom elsőre ez sok lenne.
2022. júl. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!