Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kreatívtalan szinte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kreatívtalan szinte mindenki, aki ismerkedni akar? Ennyire nehéz lenne?

Figyelt kérdés

Végeztem egy "kutatást", melynek keretében felmentem egy anonim chatelős appra (randochat). Kíváncsi voltam, hogy kik fognak rámírni, de főleg az érdekelt, hogy milyen üzikkel fognak nekikezdeni az ismerkedésnek.

Az lett az eredmény, hogy a tini srácok 90%-a majdnem egyforma üzenetekkel támadott le. A "szia" után szinte kizárólagosan a "hogy vagy?", "mizu?", "mit csinálsz?" kérdések következtek, alig pár ember próbálkozott valami mással is, ami őszintén szólva megdöbbentett. Azokról meg még nem is beszéltem, akik már a beszélgetés elején alámrendelték magukat...

Ezek után (érzésem szerint) jogosan merült fel bennem, hogy valóban ennyire kreatívtalan szinte az összes tini korú srác? Ennyire nehéz valami olyasmit írni, ami elüt a többitől, ha meg szeretnének szerezni egy lányt?

19L



2022. júl. 5. 11:14
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
#20 Nem lenne sok elsőre, valami ilyesmire gondoltam. Tuti azonnal megjegyeznélek, hogy te valami mással írtál rám és nem egy mizuval.:)
2022. júl. 6. 09:07
 22/22 anonim ***** válasza:
50%
statisztika egyes
2022. júl. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!