Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnak is nagyon nehezen megy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is nagyon nehezen megy az ismerkedés fiatalon?

Figyelt kérdés

1 párkapcsolatom volt eddig, de már közel másfél éve ért véget. Azóta akárhogy próbálkozom, nem igazán találom meg azt a lányt akit keresek, pedig egyáltalán nincsenek nagy igényeim. Külsőre tényleg csak annyi, hogy legyen ápolt, meg természetesen az fontos, hogy meg legyen a vonzalom, de sokkal számomra fontosabb, hogy legyen kedves, hűséges, aranyos. Volt azóta 2 lány akivel randiig jutottam. Az egyik konkrétan úgy bánt velen mint a kutyájával, nem is voltunk együtt de folyamatosan megakarta nekem mondani, hogy mit csináljak. A 2. Full átvert, hitegetett, hogy ő már mennyire szeret meg minden, aztán kiderült hogy mással is kavargatott közbe. Interneten sajnos nem igazán látom, hogy sok helyen lehetne értelmes lányokkal beszélgetni. Ilyen anotalk féle oldalaktol csak a fejem fájdul meg 🤦‍♂️, annyi idióta van ott. Társkeresőkön pedig szerintem nem igazán van rá esély, hogy találjak magamhoz valót, tekintve, hogy inkább visszahúzódóbb, introvertáltabb lányt keresek magam mellé. Élőben sajnos mióta már nem vagyok sulis nem igazán van lehetőségem ismerkedni. Bulizni, nagy társaságba járni nem szeretek, eddigi munkahelyeimen nagyrészt egyáltalán nem is voltak velem egykorú lányok, úgyhogy ez számomra nem igazán opció jelenleg. Egyáltalán nem tartom magam unalmas személyiségnek egyébként, az biztos, hogy eléggé intro vagyok, de természetesen vannak barátaim, sokan mondják, hogy jó a humorom, rengeteg témám van, bármiről szívesen elbeszélgetek. Másnak is ennyire nehéz a társkeresés 10-en évesként, vagy csak én szenvedek ezzel ennyire?

19/F



2022. aug. 10. 21:33
1 2
 11/12 anonim válasza:
Komárom Esztergom környékéről szívesen ismerkednék lánnyal 😇
2022. aug. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Nagy szar hogy ennyire sok magányos ember van (beleértve magamat is). Eléggé kiábrándít ez az egész. Olyan nehéz jó és megbízható barátokat találni akik nem vernek át, vagy használnak ki amit kész vicc már. Csak szeretnék végre valaki társaságában jól érezni magam. Miért lehetetlen ez?

19F

2022. aug. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!