Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti ilyenkor mivel próbálkoztok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ilyenkor mivel próbálkoztok/mit tesztek?

Figyelt kérdés

Szóval, nem vagyok valami nagy bulizós/társasági ember, pont ezért nagyon fókuszálok ha van lehetőségem elmenni valami összejövetelre vagy meghívnak valahova. Ilyenkor mindig figyelek, hogy ki szemezik velem ki követ/keres a szemével, de igaziból senki. Így én meg nem akarok kezdeményezni mert ha rám se néznek gondolom nem jövök be nekik akkor meg minek teperjek...

Szóval marad az interneten keresztül való ismerkedés, na most, ide kapcsolódik a kérdésem. ÉN még nem regisztráltam fel ilyen randi/társkereső oldalakra, mert szerintem itt olyan furcsák az emberek (bocsi, saját vélemény) Eleve nem tetszik az a felállás, hogy több tucat ember van ott akik böngészve lapozgatják a csajokat és válogatnak külső alapján, meg eleve itt annyira nem is a személyiség (maga az ember) a lényeg, én szeretek elbeszélgetni az adott emberrel és megismerni mielőtt beleszeretek, én inkább egy jó személyiségbe beletudok szeretni mint külsőbe.(ez fura?)

Igaziból még eléggé az elején vagyok és nem nagyon tudom hol tudnék olyan emberekkel ismerkedni, beszélgetni először, és olyan helyen ahol nem csak a szex a lényeg hanem valami komolyabb emberek vannak. Ilyen Tinder vagy randi oldalak nem erről híresek...

Szóval röviden, mikor rájöttetek, hogy élőben annyira nem jött be nektek az ismerkedés de mégis szeretnél normális lányokkal ismerkedni te mit teszel? és hol teszed és hogyan? :D (Bár én a saját szemszögemből írtam le de ha lányok is vannak itt és neadjisten ugyan ilyen helyzetben lenne, te mit teszel ilyenkor? igaziból ugyan azok felé is a kérdéseim :D)

18/F



2018. júl. 28. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Magamra ismertem a leírásodban. Azzal a különbséggel, hogy kíváncsiságból kipróbáltam a Tindert, de nem jött be, annak ellenére, hogy egész sok szimpatikus emberrel beszélgettem. Én beletörődtem abba, hogy ez erőszakkal nem fog menni, nem keresem többé kényszeresen a szerelmet. Sablon duma, de majd rám talál. Persze továbbra is kapok az alkalmon, ha hívnak valahova. 18/L
2018. júl. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
:D Haha, mintha csak én lennék. Pont most nyáron jutottam el oda, hogy felmentem egy ilyen oldalra. Nagy kár volt. Szinte mindenki csak a szexre hajtott, ami hihetetlenül ki tudott ábrándítani. Próbáltam keresni valakit, aki hasonlóképp szeretne találni egy komoly beszélgetőpartnert, mint én, dehát nem sikerült. Ekkor éreztem azt, hogy nekem soha nem lesz párkapcsolatom. A kicsit zárkózottabb emberek ilyen szempontból hátrányban vannak, sajnos. 17/L
2018. júl. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Én is az előttem szólókkal hasonló cipőben járok. Csak én meg se próbálom a társkereső oldalakat meg az ilyen baromságokat. Elég volt csak néznem, hogy a egy két lány osztálytársam ilyen még olyan ostoba alakokkal beszélget. Nekem van egy ilyen "izém", hogy csak szeretnék valakivel úgy elbeszélgetni,hogy nem tudja ki vagyok, nem ítél el, és nem csak a kinézetem nézi. Akivel megoszthatom a gondolataim... Oké lehet hogy ez így gázul hangzott de túl sok romantikus könyvet olvasok és bele élem magam xd a lényeg, hogy először nem a külsőségek alapján akarok ismerkedni :)

És hogy mit teszek... várom hogy az ölembe pottyanjon a dolog xdd ami amúgy tudom h soha nem jön össze de várom xdd

18/L

2018. júl. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%

Az a baj, hogy ha nem vagy nagy társasági ember, már eleve nagyon nagy hátránnyal indulsz. Ha folyton a komfortzónádban kattogsz, komoly esély van rá hogy semmire sem jutsz. Pont erről szól az egész. Hogy emberek között lebzselsz, és tanulsz attól akinek jobban megy. Eleinte csak ellesed, és máshol használod, később már csípőből megy. Adok-kapok játék amit ki kell függni. Mászkálni kell ide-oda, hogy legyen élmény amiről lehet beszélgetni.


Az igazság az, hogy olyan karaktert kiépíteni ami megnyerő, kellően magabiztos, és érdekes a jányok számára, az baromi sok meló, te meg meg akarod spórolni. Nem fog menni.

2018. aug. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!