Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Látta de csak jóval később...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látta de csak jóval később válaszol?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel dumálunk már egy ideje. Néha teljesen kiborít mert egy csomószor csinálja azt h elolvassa, tehát "láttamozza" az üzenetet messengeren de csak jóval később válaszol. Mondjuk órákkal később. Volt már h csak másnap írt. Olyan is volt h nem is az előző beszélgetésre reagált hanem csak kérdezte h mizu van..ilyenkor megőszülök mert rohadt idegesítő. Hallottam már olyat h hagyjam a francba mert nem érdeklem eléggé meg h csak szórakozik velem stb. De pl mikor én nem kerestem egy ideig akkor lecseszett h igazán írhatnék néha neki én is jól esne neki stb. Hat mikor én írtam vagyis kezdeményeztem a beszélgetést akkor is csinált ilyet. Egyszerűen nem tudok rajta kiigazodni. Egyszer már a szemére vetettem h olyan mintha csak akkor keresne ha unatkozik. Hát ezért is lecseszett h ne beszéljek hülyeséget és h van h nincs net vagy wifi közelbe és nem tud írni. Ez még oké is lenne azt én is észre vettemh van mikor nincs nete de mikor van és ugye láttamozza akkor sem ír. És olyankor tudom h van net mert instagrammon meg elérhető. Tudom ez se mindig mutatja pontosan de csak perces eltérések vannak nem órák..Szóval most ilyenkor mi van? Leginkább pasik váleményére lennék kiváncsi mert nem bírok rajta kiigazodni. De mivel nem járunk nem akarom letámadni és kérdőre vonni de olyan szinten zavar már rendes mérges leszek h gondoltam már h soha többé nem írok vissza neki mert ez h néha ignorál ez megőrjít. De közbe én írjak neki mert az jólesik neki. Szóval a kérdésem annyi lenne h mi a büdös fenéért csinálja ezt? Tényleg nem érdeklem annyira és csak akkor ír ha unatkozik aztán már nem is válaszol pl kérdésre mert leszarja a fejem? de közbe instán meg aktív? waa..már megint felhúztam magam rjat. Kérlek normális válaszokat köszi :)

2022. szept. 28. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

"egy csomószor csinálja azt h elolvassa, tehát "láttamozza" az üzenetet messengeren de csak jóval később válaszol. Mondjuk órákkal később."


Mert belenézett, de van fontosabb dolga is, mint hogy folyamatosan

veled chateljen, hülyeségekről értekezzen.

Például: olvas, tanul, családi életet él, vásárol, sportolni jár,

társaságban van, éppen élőben beszélget valakivel és nem bunkó,

hogy társaságban, beszélgetés közben nekiálljon firkálni.


Szállj már ki a virtualitásból, és próbálj élő, valós életet élni.

2022. szept. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Félre érted nem a virtuális világban élek (ha valaki akkor én pont nem) De aha már látta akkor egy választ odabiggyeszthetne vagy akár egy like jelet..illetve instázik szóval simán válaszolhatna. Engem csak ez idegesít.
2022. szept. 28. 21:15
 3/11 A kérdező kommentje:
Illetve ha tényleg "éli az életét" akkor instát azért tudja pörgetni közben?? hm..érdekes..
2022. szept. 28. 21:16
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Pl. csak megnézi, hogy az adott üzenet sürgös valami, vagy csak éppen unatkoztál, vagy más üzenetet néz meg, szintén azért, hogy mennyire fontos hamar reagálni rá.

Ha nem akut dolog, akkor megvárja, amíg lesz kellö ideje.

2022. szept. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de instát meg fontosabb pörgetni? Ez nem fér a fejembe
2022. szept. 28. 21:28
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
NEM PÖRGETI, CSAK BELENÉZ! A kettö közt van különbség
2022. szept. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem is bunkóság. Nem baj ha valaki nem ér rá, de akkor ne láttamozza az üziket. Én csak megmondanám neki, hogy ez így nem fog működni, fagy foglalkozzon veled rendesen, vagy hagyjon. Ha ezen kiakad, én hagynám őt. Ő elvárhatja hogy te kezdeményezz, de neki nem kell normálisan beszélnie veled? Ugyan már...
2022. szept. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
Nem tudja, hogy mit reagáljon. Játssza a kivárós játékot, merthogy azt hallotta, hogy ne reagáljon rögtön a lánynak.
2022. szept. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Édes istenem, hogy miken tudtok agyalni, és "idegösszeroppanásközelbe" :-) kerülni.

Tényleg ezek a fontos dolgok, ezt nem hiszem eeeel :-)

2022. szept. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
Nem "láttamozza" az üzenetet, hanem megnézi, hogy sürgös-e válaszolni rá, ha nem, akkor késöbb teszi csak, amikor van rá ideje
2022. szept. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!