Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres ?

Figyelt kérdés
Igazából a srác magától nem nagyon keres. Ha én írok neki akkor válaszol és mindig szakít rám ídőt, de ezenkívül semmi. Pedig nekem úgy tűnt tetszem neki , illetve szimpatikus vagyok számára. De az is felemerült bennem, hogy tovább lépek és ráhagyom vagy barátok leszünk maximum.

2022. okt. 16. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden nap ráírsz akkor most hagyj ki egy napot és meglátod hogy reagál. Ha kétnaponta akkor azt az alkalmat hagyd ki. A lényeg hogyha valóban fontos vagy neki, rád fog írni magától. Tudom hogy "drasztikus" lépés, de jobb kijönni ebből a "kapcsolatból" ha nem működik.
2022. okt. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezzel így vagyok, csak fordítva. Én keresném a lányt, ha rámírna, örülnék. Ha tetszel neki, akkor van arra esély, hogy fél mondani is valamit, hogy tetszik. Valakinek fel kell akkor tenni a nagy kérdést, de az is lehet, ha nem hozol fel valami hasonló témát, akkor nem is fogja magától megmondani.
2022. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakit kedvelsz, és látod, hogy keres, te is keresed. Ez ilyen egyszerű. Ha bizonytalan vagy, ott valószínű a srác érzései is bizonytalanok.
2022. okt. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is első válaszoló taktikájával próbálkoznék. Nehéz lesz, de legalább "megvilágosodsz"... Rengetegszer voltam kamaszként hasonló szituban, volt olyan hogy nem érdekeltem úgy a srácot, mint ő engem. És olyan is amikor nem mert továbblépni.

Férjem előtti "plátói szerelmem" is ilyen volt pl, éreztem rajta hogy ő is ugyanúgy odavan értem mint én érte, de egyszerűen sosem jutottunk el odáig, hogy találkozzunk, mert olyankor nemes egyszerűséggel felszívódott.

(Ha gondolod írj rám privátban és mesélek 🙃)

2022. okt. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!