Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek alapján velem van a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján velem van a probléma?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és nem volt még kapcsolatom... mostanra viszont egyre többször érzem azt, hogy készen állnék egy komoly kapcsolatra és hiányzik egy partner az életemből.


Na most itt kezdődik a problémám, az ismerkedéssel. Többször előfordult már velem, hogy az elején élvezem az adott srác társaságát, jókat beszélgetünk egy idő után azonban hirtelen elvesztem az érdeklődésemet még mielőtt elmélyülhetne a kapcsolat és nem tudom mi lehet az oka ennek, pedig abszolút nincsenek nagy elvárásaim szerintem. Eddig talán 2 olyan fiú volt akivel igazán jól tudtam magam érezni több idő elteltével is és mindig volt témánk, velük nem vált unalmassá az ismerkedés számomra, de egyéb okok miatt ott sem alakult köztünk semmi, megmaradtunk egy baráti/jó ismerősi viszonyban.


Persze, azzal tisztában vagyok hogy kellenek a közös élmények és az idő ahhoz, hogy kialakuljon aminek ki kell, nem is szeretem sürgetni az ilyet, de az a problémám, hogy odáig is nehéz eljutni, mert vagy már az első találkozás után azt érzem, hogy nincs jövője vagy ha interneten beszélünk akkor még a találkozó előtt eljutunk általában a holtpontra, és már nem is kerül sor a találkozóra. Legalábbis eddig mindig ez történt velem, pedig nem görcsösen, mindenáron szeretnék "csak úgy" magam mellé valakit, hanem igyekszem nyitott lenni és sodrodni úgymond az árral, ha valaki szimpatikus akkor nyitni felé és érdeklődni de valamiért mégis mindig megreked ez a dolog.


Valakinek valami ötlet esetleg, hogy miért van ez így, mit tudnék változtatni? Esetleg velem vagy a hozzáállosommal lehet a probléma vagy szimplán csak rossz körökben mozgok?


2022. nov. 10. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kell,hogy meglegyen a vonzalom,különben mindenkinél ezt fogod érezni!
2022. nov. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
mert még senki nem tetszett meg igazán :) ki kell várni majd lesz olyan is hogy bele fogsz örülni annyira vele akarsz majd lenni :D
2022. nov. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

19 éves fiú vagyok, és szinte ugyanez a "problémám".


Annyi különbséggel, hogy én már rájöttem arra, hogy mit rontok el. Semmit.


Sosem ismerkedtem, aminek a fő oka az önbizalomhiány volt, de ezen változtattam és haverok hatására kezdtem el ismerkedni az utóbbi másfél évben. Pont ez volt a probléma. Mások hatására mentem bele egy olyan kapcsolatba, amit valójában nem is szerettem volna.


Azt az elvet vallottam, és most is azt vallom, hogy ezt nem szabad keresni. Nem szabad görcsösen ráakaszkodni arra, hogy legyen valakid, mert abból egy felszínes kapcsolat lesz, ami előbb, vagy utóbb (inkább előbb :D) véget fog érni.

Ebben a korban a kapcsolatok 90%-a ilyen. Szerinted hány pár marad tényleg együtt később is? Persze, nem azt mondom, hogy 1 ember mellett kell megöregedni, de annak sincs értelme, hogy belerohan mindenki egy kapcsolatba úgy, hogy valójában nem is szeretné ezt.


"Többször előfordult már velem, hogy az elején élvezem az adott srác társaságát, jókat beszélgetünk egy idő után azonban hirtelen elvesztem az érdeklődésemet még mielőtt elmélyülhetne a kapcsolat"


Nem veled van a baj. Vannak olyanok, amikor szimplán nem találja meg 2 ember a közös hangot. De írtad is, hogy volt már 2 fiú, akivel jól érezted magad és megvolt a közös hang, volt téma stb.


Ahhoz, hogy 2 ember egymásra találjon, sajnos nem elég 1 randi, nem elég 2 hét ismerkedés, nem elég az, hogy valaki rád ír random.


Én speciel már feladtam. Nincs az bennem, hogy szeretnék valakit magam mellé. Nem beszélgetek jelenleg senkivel, de ez nem azt jelenti, hogy nem is szeretnék senkit magam mellé, szimplán csak az van, hogy felvettem ezt a "lesz, ami lesz" mentalitást és sokkal jobb. Tanulok, fejlesztem magam, edzeni járok, és úgy vagyok vele, hogy az igazi úgy is akkor fog jönni, ha nem én keresem.


Neked is ezt tudom tanácsolni. Nem veled van a baj, ez sajnos ilyen, nem jöhet össze minden. Élj, tanulj, képezd magad és hidd el, ha nem keresed ezt egészet, akkor fog jönni.

2022. nov. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!