Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen mentális problémám...

Milyen mentális problémám lehet ezek alapján?

Figyelt kérdés
Sajnos elég könnyű engem feldühíteni, van hogy apróbb dolgok is nagyon rosszul tudnak esni, amit más nem is vesz magára, és napokig vagy hetekig azon őrlődök, agyalok. Mint mondtam könnyen leszek ideges is, és ilyenkor késztetést érzek arra, hogy valamit szétverjek, csapkodjak, tomboljak, és ezt kontrollálni sem tudom. Ha valami nem úgy van, ahogy terveztem, tegyük fel pl szórakozni megyünk barátokkal vagy tökmindegy, én ha valamit elképzeltem hogy milyen jó lesz, beleélem magam, aztán valami balul sül el, és a végén mondjuk kombinál valaki, nem úgy lesz ahogy tervben volt, vagy bármi olyan történik ami nekem nem okés, akkor szintén elegem van érzésem van képes vagyok összeveszni az illetővel aki miatt történt és legszívesebben csak otthagynám az egészet.

2022. júl. 21. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
2022. júl. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
2022. júl. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
2022. júl. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!