Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miből maradtam ki ha még soha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből maradtam ki ha még soha nem volt barátnőm meg semmilyen kapcsolatom nem volt az ellenkező nemmel? 19/f

Figyelt kérdés
2022. nov. 16. 18:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
92%

Siralmas ez a felfogás. Volt pár ehhez hasonló ismerősöm, aki folyton panaszkodott meg sajnáltatta magát hogy egyedül van de az égvilágon semmit nem tett az ügy érdekében. Te is pont ezt teszed. Kifogásokat keresel, szidod a nőket, ítélkezel...legyél akkor meleg vagy ülj otthon egyedül egéaz életedben. Az egész látóköröd beszűkült, és az is látszik hogy még életedben nem voltál edzőteremben. Nem 5 év mire változást látsz és nem is (csak) a nők miatt hanem az egészséged érdekében kéne eljárni.

Hogy a kérdésre is válaszoljak szerintem sok mindenből maradtál ki. Legalábbis én nem tudom elképzelni hogy az exeim és a jelenlegi kapcsolatom nélkül milyen sok dolgot kihagytam volna. Ja és lányként mondom hogy nem a tested vagy a pénzed miatt nincs senkid, hanem emiatt a felfogás miatt.:)

2022. nov. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

21

Látszik hogy te több f@szt fogtál mint kilincset. EL SEM TUDOD KÉPZELNI milyen az amikor a kutyának sem kellesz.

2022. nov. 18. 11:58
 23/28 anonim ***** válasza:
84%
22# na, ez az igazi éned, nem is érdemelsz semmit, csókoltatlak. nem 21# vagyok.
2022. nov. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
mi vagy te, jogász? XD
2022. nov. 18. 15:23
 25/28 anonim ***** válasza:
36%

Az a baj hogy a tiédet senki nem fogná meg?

Igen amúgy nem tudom milyen érzés ahogy azt sem hogy milyen ekkora gyökérnek lenni mint te vagy

21 voltam :)

2022. nov. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
tehát az azonos nemmel volt? bár szerintem még egy meleg se nyúlna hozzád egy bottal sem
2022. nov. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

26

ennek nagyon örülök! :) utálom a b-zikat

2022. nov. 20. 22:33
 28/28 anonim válasza:
nem tudtam hanyas a kabát
2023. febr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!