Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek gáz egy olyannál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz egy olyannál bepróbálkozni akinek az osztálytársánl régebben bepróbálkoztam?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki úgy veszem észre jeleket próbál küldeni nekem suliban. Az az egy ami visszatart, hogy régen beszélgettem az osztálytársával csak hát vele nem úgy sültek el a dolgok és nem lett semmi.(a lánynak külsőleg nem jöttem be ő meg belsőleg nekem)

Attól félek, hogy megtudja az osztálytársától, hogy ismer és akartam tőle régen valamit. Mennyire lenne szerintetek gáz ha kiderülne, hogy az osztálytársánál bepróbálkoztam?



2022. dec. 28. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha az osztálytársánál ez a “bepróbálkozós idő” nem tartott sokaig akkor szerintem egyáltalan nem kínos


Ha meg beszélnének is róla az osztálytársával akkor is az osztálytársa csak azt mondaná hogy külsöre nem jöttel be neki,de ennek a lánynak, ha jeleket küld neked akkor ez valószínűleg nem játszik

2022. dec. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tartott sokáig, kb 1 napig beszéltünk(kb 2,5-3 hónappal ezelőtt)
2022. dec. 29. 08:42
 3/10 A kérdező kommentje:

Egyébként azzal a lánnyal akinél régen bepróbálkoztam nem nagyon szokott beszélgetni.(mondjuk nem is csodálom, rájöttem h egy nagyon flegma és beképzelt lány legalábbis nekem ez jött le amikor beszélgettem vele)


"Jelek" alatt ilyeneket értek, hogy mindig a közelemben van és sokszor néz(pl múltkor is full másik teremben voltak, az egész osztályuk ott várt a tanárra, beszélt valamit a barátnőjével és odaültek szembe velem és ott beszélgettek de miközben beszélgettek folyamat rám pillantgatott) vagy pl múltkor hallottam, hogy rólam beszél(annyit értettem, hogy sikerült kiderítenie a keresztnevemet)

2022. dec. 29. 08:53
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Cukik vagytok:)
2022. dec. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálkozz. Ha már a fél osztályon átmentél volna, az más, de itt csak egy emberről van szó, úgyhogy hajrá :)
2022. dec. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is végigmentem négy csajon, négy barátnőn, persze sajnos semelyik sem jött össze.
2022. dec. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs abban semmi, hogy valakivel beszéltél egy napig. Na és ha megtudja? Kit érdekel, nem történt köztetek semmi.
2022. dec. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább abból lehet probléma, ha mindegyiknek ugyanazokat a bókokat mondod, vagy valami hasonló.
2022. dec. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak beszélgettetek, azt könnyebb elfogadni.

De ha több is volt...nekem egy osztálytársam/barátnőm régebben lefeküdt azzal a sráccal a suliból, aki most nekem tetszik. Ezt nagyon nehéz elfogadnom, elfelejtenem, kizárnom.


Őszintén, nekem az is nagyon rossz lenne, ha tudnám, hogy beprobálkoztak egymásnál korábban. Ha nem is történt volna semmi testiség, csak szóban kavartak volna, az engem ugyanúgy bántott volna.

2022. dec. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Előbb jöjjetek össze aztán a többit már meg lehet oldani.
2022. dec. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!