Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez olyan hazugságnak minősül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez olyan hazugságnak minősül amit te már nem bocsátanál meg?

Figyelt kérdés

Tegyük fel ismerkedsz valakivel és az egyik exéhez hasonlít. De mivel te egy elég mély állapotban vagy ezért ezen össze vesztetek. Soha többet nem hasonlít az exéhez és fel se hozza. Te megkérdezed, hogy honnan ismeri az exét. És ő azt hazudja, hogy egy távkapcsolat az egész. És te megérzed, hogy hazudik ezért kb vagy 15. nyaggatás után bevallja, hogy az osztálytársa. És azért nem mondta el mert, hogy kiakadnál rajta és idegesitene téged.


Te ezt megbocsátanád vagy számodra ennyi volt az ismerkedés?


2023. jan. 3. 17:17
A kérdező szavazást indított:
Nem ismerkednék tovább vele
Túlreagálod. Megérteném és megbocsátanék neki
Nagyon túlreagálom és hülyeség ilyeneken idegeskednem
15 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem ez az egész sántít.

Ha állandóan az exéhez hasonlít, akkor az azt jelenti, hogy nem tette túl magát azon a kapcsolaton, lélekben nem is veled van, hanem vele - legalábbis x százalékban.


Az, hogy honnan ismeri, tök részletkérdés, alapból nem kéne ezen rágódni, de se ő nem bízik benned, se te benne, hogy hazudott...

Én nem biztos, hogy folytatnám, ha még csak ismerkedés szinten vagyunk.

2023. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyszer hasonlított hozzá. Egy bizonyos témában azt mondta hogy én sokkal jobb vagyok mint a régi barátja.
2023. jan. 3. 18:51
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vele bunkó és neki ez tetszett. És ezt tette szóvá. Ebben hasonlított hozzá igazából.
2023. jan. 3. 18:52
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

"Te megkérdezed, hogy honnan ismeri az exét."

Itt teljesen elvesztem. Megkérdezed azt, hogy honnan ismeri a volt barátnőjét/barátját? Mivan?

2023. jan. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

Hát te hülye vagy ha ezen kiakadsz már bocs xd

Persze megértem hogy hiaba mond akárki akármit neked ez rosszul fog esni, de akkor is...

2023. jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2023. jan. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!