Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt érzem hogy távolodni akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eger macska kérdése:

Azt érzem hogy távolodni akar tőlem ez akkor felejtős?

Figyelt kérdés
Mar reg ota beszelgetek egy lannyal, legfőképpen irunk de eddig ha kerdeztem tőle valamit akkor többet irt mostanság csak,, semmi",, az jó" ilyeneket válaszol eddig ha megkérdeztem hogy mi volt a suliba ha nem is volt semmi akkor is irt azért bővebben hogy pl. 5öst kapott, vagy akarmit de mostanság annyit ír hogy semmi és érzem hogy távolodik tőlem
2023. jan. 17. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak írásban megy a kommunikáció? Ha van lehetőség akár hang, akár videóhívásra akkor azt ajánlom, mert személyesebb a chattől. Egyébként lehet hogy csak dolga van és próbál röviden fogalmazni, de ennyiből nehéz pontosan megállapítani.
2023. jan. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs mása az élő beszédnek. Kérdezz rá és a válaszát fogadd el. Nekem gyanús, hogy szakítani akar, de tévedhetek ilyen kevés információ után.
2023. jan. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hungarikum_202 ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy kiszeretett belőled. Ha csak írásban megy a kommunikáció az baj. Hamar unalmassá válhat.
2023. jan. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!