Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 19 éves lány vagyok és még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves lány vagyok és még soha sem volt párkapcsolatom. Nem is érdeklődtek utánam látszólag soha a srácok. Nem vagyok külsőre visszataszító, átlagos inkább, viszont eléggé zárkózott természet vagyok, de úgy gondolom, hogy nem az az oka. De akkor mi?

Figyelt kérdés
Miért van ez?

2023. jan. 17. 23:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
73%
Egyelőre nem vagy semmiről lemaradva, de ha azt akarod, hogy érdeklődjenek utánad, muszáj nyitottabbnak lenned. Egy magának való antiszoc szürke kisegérre senki se figyel fel.
2023. jan. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Amit a fiú észrevesz rajtad az nem más, mint amit a szemével lát. Ahhoz, hogy észre vegyen, nem kell lila haj, közszemlére kitett keblek, has, combok stb., de egy röpke tekintet a fiú felé, egy mosoly, halk kacaj (amikor társaságban vagy), egy kecses mozdulat máris felkeltheti a fiú érdeklődését.

A zárkózott lányról azt is hihetik, hogy van valakije, tehát nem akarnak fenékre esni, ha közelítenének.

2023. jan. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!