Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Amikor 12-es voltam, tetszett egy-két lány, de az osztályukból egy harmadik esett belém, mint vak ló a gödörbe, és sokáig ezzel voltam elfoglalva, hogy úgy mondjam el neki, hogy ő nekem nem jön be, hogy ne bántsam meg nagyon, aztán jött a Covid, mindenki bezárkózott. Jelenleg egyetemista vagyok, de a múltkor visszamentem a régi iskolámba egy programra, és találkoztam egy lánnyal, aki tetszett (nevezzük Eszternek). Meg is állapítottam, hogy még mindig aranyos, ugyanakkor a fent említett leány (nevezzük Katának), aki oda volt értem, megörült neki, hogy ott vagyok, és így vele töltöttem az időt (jött utánam és beszélgetni kellett vele) abban bízva, hogy ha egyszer nemet mondtam, nem fog megint rám mászni, csak barátkozik.

Na most, én nagyon szívesen elhívnám egy beszélgetésre, italra Esztert, de egyrészt nem járok mostanában megint a suliban, és személyesen lenne az igazi, másrészt ott van Kata, akitől ugyan nem akarok semmit, de azt sem szeretném, hogy emiatt legyenek rossz éjszakái. Eszterrel nem nagyon beszélgettem sose, talán pár sort, Instagramon követjük egymást, látásból biztosan ismer, de ott van a rizikófaktor, hogy ha pl Messengeren hívom el, akkor nemet fog mondani, mert annyira azért nem ismer. (Illetve elég ijesztő lehet, hogy ő érettségizni fog idén, én meg diplomázni)

Nagyon gusztustalan volna, de ki is tudnám használni azt, hogy Kata jön utánam, hiszen az osztálytársa Eszter, így van kapcsolódási pontom is.



2023. jan. 28. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Katától nem akarsz semmit és nem is volt köztetek semmi, így innentől kezdve teljesen mindegy, hogy mit gondol róla, ha elhívod Esztert. Eszterrel pedig sok sikert, egy próbát szerintem megér.
2023. jan. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hungarikum_202 ***** válasza:
100%

"másrészt ott van Kata, akitől ugyan nem akarok semmit, de azt sem szeretném, hogy emiatt legyenek rossz éjszakái."

Azért össze ne szard magad, mert egy esetleges visszautasítás miatt, majd pityereg egy kicsit. Ha nem akarsz tőle semmit, akkor mond meg neki feketén-fehéren, hogy szálljon le rólad.

2023. jan. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!