Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Kb. 4 éve vagyunk jóban és elkezdtem valamit érezni iránta... Nem tudom, hogy most ez tényleg szerelem vagy csak a hormonok, de semmi esetre sem szeretném a barátságunkat tönkretenni...


Volt már olyan, hogy egyszerre voltunk egymásba szerelmesek és nem tudtunk róla, de most nem igazán ez a lényeg.


90%ra biztos vagyok benne, hogy nem jövök be a leányzónak ilyen téren, de nem tudom, hogy jobb-e neki ha tudja vagy inkább tartsam magamban.


Nincsenek olyan barátai akikkel tudnék informálódni és bárkitől kérdezek róla ilyen téren bármit arról 10 percen belül tud!


Előre is köszi az ÉRTELMES válaszokat!

Fiú vagyok 😊



2023. febr. 9. 02:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy benne biztos, hogy ő semmi többet nem akar tőled? Vannak rá utaló jelek, vagy csak te képzeled ezt be?
2023. febr. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha a barátság a tét, akkor inkább ne mondd el. Idővel enyhül majd az érzés.
2023. febr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban biztos vagy benne, hogy csak barátságot akar, akkor maradjatok csak barátok.

Valóban biztos vayg benne? Nem lehet, hogy csak bebeszéled magadnak? Mik ennek a jelei?

2023. febr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha többet érzel akkor az a részedről már rég nem barátság. Így gyakorlatilag "azt már elvesztetted". Ha én lennék a lány helyében mindenképp tudni akarok róla.

A barátság egy olyan szabály a kapcsolatotokat illetően, amiben megállapodtatok, hogy nem lesz több. Ha te ennél többet érzel vagy többet akarsz gyakorlatilag ki nem mondott szerződést szegsz. Az mennyivel jobb, hogy őt átejted?

2023. febr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit ertettel az alatt hogy volt mar olyan hogy egyszerre voltatok szerelmesek egymasba, csak nem tudtatok rola? Utana meg 90% hogy nem josz be neki?
2023. febr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egyszer tetszettél neki, akkor megtetszhettsz mégegyszer. Nekem is volt már ilyen szitum, csak én lány vagyok. Nem jött össze, ez is benne van a pakliban, meg akkor még mondjuk nem is álltam készen egy párkapcsolatra. Kipróbálhatod azt , hogy utalásokat teszel, hogy mi lenne ha összejönnétek. Ha jól veszi , és visszaflörtöl akkor nyert ügyed van. Persze nem biztos hogy ezért megérné egy 4 éves barátságot a kukába dobni.
2023. febr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Azért érzem ezt biztosnak hogy nem tetszem neki, mert sokat poénkodtam erről még az előtt is, hogy rájöttem volna, hogy tetszik. És ő ezekre nem reagált jól.

Az meg hogy nem akarom neki elmondani az több ok miatt is van

1. Nem akarom tönkretenni a kapcsolatunkat, ha össze is jövünk akkor is valaszeg nem leszünk együtt örökre és emiatt is tönkremehet! (Csak előtört a realista énem)

2. Rengeteg titkot mondott el nekem és képes vagyok hülyeséget tenni és nem akarom véletlenül hirtelen felindulásból elmondani őket bárkinek.

3. Minden egyes barátom csak kiröhögne ha nem jön össze. (Max mínusz 1-2)


És valószínűleg nem lenne vége a barátságunknak csak egy részét a bizalmának elveszteném.

2023. febr. 10. 02:15
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Minek kérdezel ha már döntöttél?
2023. febr. 10. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem döntöttem csak össze vagyok zavarodva és vannak olyan pillanatok amikor csak el akarom neki mondani csak visszafog a realista fejem
2023. febr. 10. 04:47
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#7 #9

Akkor lehet jobb is, ha inkább nem mondod el neki.

2023. febr. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!