Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Kb. 4 éve vagyunk jóban és elkezdtem valamit érezni iránta... Nem tudom, hogy most ez tényleg szerelem vagy csak a hormonok, de semmi esetre sem szeretném a barátságunkat tönkretenni...


Volt már olyan, hogy egyszerre voltunk egymásba szerelmesek és nem tudtunk róla, de most nem igazán ez a lényeg.


90%ra biztos vagyok benne, hogy nem jövök be a leányzónak ilyen téren, de nem tudom, hogy jobb-e neki ha tudja vagy inkább tartsam magamban.


Nincsenek olyan barátai akikkel tudnék informálódni és bárkitől kérdezek róla ilyen téren bármit arról 10 percen belül tud!


Előre is köszi az ÉRTELMES válaszokat!

Fiú vagyok 😊



2023. febr. 9. 02:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne mond el neki. Amikor meg rad tor probald elfojtani. Ha annyira nem vette jol a poenokat, akkoe vszinu ha elmondanad arra is ugy reagalna.
2023. febr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se mondd el.:/
2023. febr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!