Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még olyan lány akinek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan lány akinek a kedves fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

Személy szerint én egy félénkebb, visszahúzódó srác vagyok, aki néha eljár bulizni,de leginkább csak kikapcsolódás céljából. Egyre inkább azt veszem eszre hogy a 20 év alatti lányoknak a bunkó srácok jönnek be, vagy akik kihasználják őket. Alig láttam az elmúlt naoban olyat ahol nem egy pálcika vagy egy páva gyerekkel lett volna a lány.

Lányok: az gáz ha egy fiún van egy kis felesleg? Nem sok csak kicsi, gáz ha visszahúzódóbb? Vagy nektek bejönnek az ilyenek?

Személy szerint nem merek kezdeményezni, neten igen csak élőben nem...

Ha a sok lánynak a bunkó srác kell akkor kb nekem semmi esélyem

Tisztelet a kivételnek akiknek nem a bunkó srác kell

Egy 18/F



2018. dec. 17. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Aki szeret, az olyannak szeret, amilyen vagy. Amúgy meg rossz helyen keresgélsz, buliban nem fogsz hozzád való csajt találni, szóval ideje lenne máshol keresgélni és nyafogás helyett tököt növeszteni. ;)
2018. dec. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem csak buliban keresgélek...

Mostanában mindenhová szoktam járkálni, parkokban és sok más helyre. De nem látok olyan csajt aki ne lenne már valakivel, vagy neki nem tetszem...

2018. dec. 17. 21:43
 3/13 A kérdező kommentje:

Sőt nem is nyafogok..

Igaz aki szeret az úgy szeret ahogyan kinézek, beszélgettem már pár lánnyal, kesőbb mondtam nekik többet akarok de hát friendzone 😅

2018. dec. 17. 21:45
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azok a fiúk jönnek be akik kedvesek! De azt a lányok többsége jobban szereti ha a fiúk kezdeményeznek!!! Sok sikert, merj kezdeményezni.
2018. dec. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Azt tudom hogy jobban örülnek a lányok ha a fiúk kezdeményeznek, próbálkoznék de nem látok lányt aki engem nézne, vagy csak szemezne velem. Olyanhoz nem is merek odamenni aki nem engem figyel vagy bármi. Csak olyanhoz mennék hozzá aki velem szemezne, vagy mutatna jeleket.

Eddig neten kezdeményeztem ott nem tudom miért nincsenek gátlásaim 😕

2018. dec. 17. 21:57
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Vannak. A kis felesleg szerintem nem probléma. Linkelhettél volna képet hogy mit értesz kis felesleg alatt. Mivel ez mindenkinél mást jelent, elég tág fogalom. Ha visszahúzódó az nem gond, de azért képes legyen kiállni értem/mellettem ha problémám akad. Ne elbújjon mint egy kislány. Abból meg butaság bármiféle következtetést levonnod hogy az utóbbi napokban sok lányt láttál "pálcika,páwa gyerekkel", akkor neked esélyed sincs. (amúgy attól függetlenül hogy te nem vagy vékony, a vékonyabb srácokra sem kéne azt a "pálcika" jelzőt illetni. Ez annyira nem szép, és diszkriminatív ... Valószínűleg ő sem tud mit csinálni, nem tud hízni.)A neten való ismerkedés közben lehet azért vagy oldottabb, mert ott az esetleges visszautasítás után biztonságban "vissza tudsz vonulni", megkímélve magadat egy szemtől szembeni kínos szituációtól.
2018. dec. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Utolsó: a lányt el akartam hívni már találkozm, csak nem ért rá

Hugom osztalytarsaival tök jól elbeszélgetek, végig viccelődünk stb...

Természetesen ha lenne barátnőm kiállnék mellette 😊

A pálcika emberekre a csont és bőrt értem, aki a normál testsúlyú azzal semmi ellenvetésem, nem arra értem a pálcikát 😁

Nem is a visszautasítástól félek hanem hogy ha odamennék egy lányhoz spontán, az rendben hogy mindenki mondja hogy rögtönözzek... de ez itt a gond... nincs semmi témám, semmiről nem tudok beszélni ha nem ismerem , vagyis inkább a megszólalástól félek

2018. dec. 17. 23:17
 8/13 A kérdező kommentje:
Ja és elfelejtettem, nem vagyok elhízott, se nem vékony, sörbasam sincs, konditerembe is el akarok járni hogy kicsit segítsek a fogyásomon gyorsabban
2018. dec. 17. 23:20
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem amiatt jön be a lányoknak a bunkó srác, mert k@cs@g, hanem amiatt, mert több önbizalmat mutat, mint a többi.


Lehetsz kedves, azzal nincs is semmi baj. Méghozzá egy tök jó tulajdonság. De kell mellé jó beszeloke, aki mindig szóval tartja a lányt és megnevetteti (a szóval tartás nem a kikerdezes pl:. Hol laksz, melyik suliba jársz stb:.). És az önbizalom. Ami szinte az egyik legdontosabb

2018. dec. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Naná, hogy vannak!

A bunkó pasikban tényleg a magabiztoddágot szeretik a lányok (én speciel nem, de kinek mi)...

Nem vagyok jó csajozásbab (mivel lány vagyok), de ha nincs témád, figyeld meg a lány öltözködését - ma már rengetegn hordanak bandás, sorozatos, mémes felsőt - és kérdezz rá arra... "Szia, jó a pólód. Hallottam a ...ról stb" vagy esetleg kérdezd arról, ami a környezetedben van, ami feltűnt benne neked... Vagy csak szimplán dicsérd meg (ne azzal a szia szimoatikus vagy dumával, hanem mondjuk, hogy megtetszett neked a mosolya, vagy olyan életdvidámnak tűnik stb)

De lehet hülyeségeket mondok, nekem lányként mindenesetre ez tetszenr, nem utasítanám el a srácot...

2018. dec. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!