Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az olyan srácoknak akik nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan srácoknak akik nem 190+ centisek, nem jóképűek és nem gazdagok azoknak bele kell törődniük hogy soha az életben nem lesz barátnőjük? akár le is vághatják a farkukat mert úgyse fogják használni?

Figyelt kérdés
2023. márc. 11. 19:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%
Hát nem feltétlenül… lehet nehezített pályán kell mozogni, de azért össze lehet hozni sok mindent…
2023. márc. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
42%
Hagyjad már…manapság olyan könnyen kaphatóak a nők mint a szezonális influenza. Ha meg nem menj el k..hoz, annyira nem is különböznek a többitől nyugi :d
2023. márc. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

"…manapság olyan könnyen kaphatóak a nők mint a szezonális influenza."


ja, azoknak akik úgy néznek ki mint hulk. akik meg nem azoknak lehetetlen. kurwázni meg menjen a halál

2023. márc. 11. 19:37
 4/25 anonim ***** válasza:
86%
176 centi vagyok, emellé 55 kiló, a családom és én sem vagyok gazdag, ráadásul vannak elvárásaim, de mégis van barátnőm. Egyszerűen jó helyen kell keresni és ügyesnek kell lenni.
2023. márc. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

"176 centi vagyok, emellé 55 kiló, a családom és én sem vagyok gazdag, ráadásul vannak elvárásaim, de mégis van barátnőm."


bwahahahahah. én meg már jártam a marson csak a nasa titkolja. meg tudok utazni az időben és láthatatlanná is tudok válni

2023. márc. 11. 19:54
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
Tekintve hogy az emberiség kb fele házasságban él, és mindezen embereknek csak jelentéktelen töredékére igaz a három feltételed, elég nagy ostobaság a feltevésed.
2023. márc. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%

Ha hiszti helyett keresnél, már lenne valakid. :)

De úgy tűnik te jobban szeretsz hisztizni és sajnáltatni magad. Így valóban sose lesz csajod.

A farkad azért tartsd meg, ha szeretnél néha brunyálni is...

2023. márc. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

"Ha hiszti helyett keresnél, már lenne valakid. :)"


lenne valakim HA a nőknek nem lennének magas elvárásaik. de mivel nem vagyok gazdag se jóképű, ezért mind leszar

2023. márc. 11. 20:15
 9/25 anonim ***** válasza:
90%
Egy újabb incel kretén
2023. márc. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%
Miért ne lehetne barátnőjük?:) olyan lányt kell keresni aki nem a külsőt nézi és nem ítélkezik külső alapján, hanem leül veled beszélgetni és esélyt ad arra hogy megismerjétek egymást:) vannak még ilyen lányok!:)
2023. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!