Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert nem talalok magamnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem talalok magamnak baratot?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy azt erzem, hogy ahogy elkezdek beszelni egy sraccal azzal a lendulettel tavolodik el tolem es talal maganak csajt. Valamiert nem akar osszejonni neken ez az egesz ahogy latom. Nem tartom magam egy nyomulos lanynak. Nem ertem mi lehet a gond...

2023. márc. 17. 23:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
8%
Lehet hogy büdös a szád.
2023. márc. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

#1

Mar vartam. Nem, nem vagyok sem budos csunyanak sem mondhatnam magam, apolt vagyok.

2023. márc. 17. 23:39
 3/29 anonim ***** válasza:
47%
Akkor meg túlságosan is tökéletes vagy :D
2023. márc. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
80%
Szerintem enged el egy ideig az ismerkedés témát és koncentrálj magadra. Sokszor belefutottam én is(khm tinder) , hogy ismerkedés közbe mással összejött a csaj (általában exével xd) és magamat hibáztattam mindig és a végére olyan frusztrált lettem ezektől , hogy amikor nehezen egy normális lányt találtam elcsesztem. Nem feltétlenül benned van a hiba.
2023. márc. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
91%

Nem lehet, hogy addig sem érdekled? Vagy hogy kellene ezt elképzelni? Latsz egy srácot, akihez semmi közöd, ismered mondjuk látásból. Aztán meg elkezdtek beszélgetni, és még távolabb kerültök. De ez hogy?


Vagy mikor fizikálisan találkoztok és nem neten írtok akkor ábrándul ki? Ezer oka lehet, gondolj bele mi az ami más mint írásban?

2023. márc. 18. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
22%
Szia! Engem érdekelsz 😋
2023. márc. 18. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
85%

5-öst adom.

Próbálj meg ne csak felületesen ismerkedni, hanem kicsit többet belevinni a dologba. Bár ennyi infóból tényleg nehéz jót mondani.

2023. márc. 18. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

#5,7

Akiknel eddig beprobalkoztam azokat mar ismertem legalabb 1 eve mint haver. Majd elkezdtem felejuk mashogy kozeledni es mintha taszitananak.

Ez ugy van, hogy akit en akarok az tol el magatol, de kozbe mas meg engem akar. Szvl valahogy sehogy nem jo😂

2023. márc. 18. 08:19
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Szóval te kezdeményezel? Mert akkor szerintem csak annyi hogy őket sem érdekled, és próbálják tartani a távolságot, hogy ne láss bele többet.
2023. márc. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

#9

De van olyan aki ad jeleket de megsem...

2023. márc. 18. 11:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!