Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális az ilyen lány?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ilyen lány? Amikor kezdett minden jól alakulni, elkezdett ölelkezni fiúkkal előttem, és hasonlók? És mit mondott: csakhogy nehogy túlságosan elbízzam magam?

Figyelt kérdés
Erre azt mondtam, hogy úgy látszik, hogy te bíztad el egy kissé magad, mert részemről ennyi volt. Aztán elkezdett sírni, hogy sosem szerettem meg hasonlók. Volt már valakivel ilyesmi?
2023. márc. 19. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet ott kell hagyni a p!csába. Nem érdemel meg egy normális fiút. Felejtsd el.
2023. márc. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

'Igy jartal, jatszmazni akartal? Megkaptad, es vesztettel.'


Aztan ennyi, tartsd magad tavol tole ha jot akarsz.

2023. márc. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Én is ölelkeznék lányokkal ezután, mert nehogy elbízza magát... Vagy megmondanám neki, hogy vagy a játszmázás marad, vagy te...
2023. márc. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 hungarikum_202 ***** válasza:
100%

Nem, nem normális.

Jól megkapta tőled a magáét :D, remélhetőleg tanul belőle. Többet viszont ne találkozz vele.

2023. márc. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális.
2023. márc. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Valójában igen, mert jelenleg ez az átlagos... :D Ettől függetlenül nem kell egy ilyen idiótát elviselned.
2023. márc. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!