Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ha mindig túlságo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ha mindig túlságosan beleélem magam a dolgokba?

Figyelt kérdés

Hali. Az lenne a problémám, hogy mindig amikor megtetszik egy lány, beszélni kezdek vele, akkor elkezdem nagyon beleélni magam. Elkezd csak az az egy ember foglalkoztatni, folyton azon gondolkodom mit mondjak/írjak neki, és bármennyire is próbálkozok ilyen full hülye jeleneteket képzelek el, hogy milyen lenne ha összejönnénk.

Most is van egy lány aki szimpi, és megint kezdek hülyeségeket beképzelni.

Még sosem volt barátnőm, és nagyon szeretnék egyet. Nem tudom mi az oka, nem vagyok rusnya, hülye se, átlagos srác vagyok. Tetszettem már lányoknak, de olyanoknak akik nekem nem.

Mi lehet velem a probléma, hogy sosem volt barátnőm? 16/f



2021. okt. 5. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozni szoktál vagy várod ,hogy a lányok menjenek hozzád?
2021. okt. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne görcsölj rá a dologra, mert úgy rosszabbul fog érni egy esetleges visszautasítás, amit mindenki átél.
2021. okt. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szoktam próbálkozni, beszélgetek lányokkal, de a beszélgetésnél, viccelődésnél kimerül a dolog. Olyan nagyon mély kapcsolataim nincsenek lányokkal.

De ahogy említettem, most van egy lány akivel beszélek, egy suliba járunk, de csak pár napja ismerem. Főleg messengeren dumáltunk, de ha sikerül élőben is 1x-2x, elhívom randizni.

2021. okt. 5. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!