Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan folytassam a beszélgeté...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan folytassam a beszélgetést egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Régebben rám írt a csaj (nem ismerem), nagyon megtetszett azóta. Akkor a “szia mizu?, képet kaphatok rólad”-ig jutottunk. Ma rá írtám egy szia miujság, rég beszéltünk,ő írta: szia nincsem semmi , megkérdezte hogy vagyok. Írtam hogy nem rég értem haza fociedzesrol. Ezután hogyan folytassunk egy beszélgetést, tanacstalan vagyok sajnos. 16/f

2023. márc. 29. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Elkezdesz valami általános témát kijelentőmódban leírni. Majd kérdezel róla, hogy mi véleménye.

Például: Szeretek edzésre járni, összetartó a csapatunk. Te jarsz valamilyen délutáni elfoglaltságra? Sok a tanulnivalód? Próbáld meg, hátha...


30n

2023. márc. 30. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Komolyan nem akarlak megbántani, de hogyan szeretnél ismerkedni, ha még egy egyszerű beszélgetést sem tudsz megvalósítani?
2023. márc. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
2, első vagyok. Mivel lesz jobb a szituáció, ha ezt így beírod? Vagy neked lesz jobb? Akkor ez rólad bizonyítvány... :(
2023. márc. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2-es válaszoló, 1 és 3 vagyok. Olvastam a privátod, nem szeretnék ott válaszolni. Köszönöm hogy leírtad az álláspontodat, őszintén szólva, számomra furcsa. Én az ilyen hozzászólásokat továbbra is negatívnak tartom, ezzel nem tud a másik mit kezdeni, hanem mégjobban azt erősíti benne, hogy ő milyen "szerencsétlen", miközben csak pár kedves szóra lenne szüksége, vagy " ne adj isten" egy kis támogatásra (ami itt a gyakorin lassan már nem ismert, tisztelet a kivételeknek!!!). Tippekért, táncáért jött ide, nem azért hogy pálcát törjenek felette. De nem vagyunk egyformák, nem kell hogy ugyanúgy lássunk dolgokat, értem ha te úgy látod. Én máshogy látom, és teljes békével megyek tovább egy másik kérdéshez. :D


A kérdezőnek meg szurkolok, hogy sikerüljön a lánnyal beszélgetnie!!! És a lány is vegye a fáradtságot arra, hogy visszaírjon.

Talán az első kommentem nem volt túl jó példa, mert nem ismerem a pontos körülményeket, de valami olyat kérdezz tőle, amihez ő is tud kapcsolódni, őt is érinti, és nem negatív téma, hanem jó érzéseket kelt a másikban. Remélem hasznos lesz amit írtam kedves kérdező.

2023. márc. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%

#4 Lehet az a legjobb, ha leírom a kérdezőnek is.


Kérdező! Értem a gondodat, de az az igazság, hogy a saját kommunikációdat neked kell kialakítanod. Természetesen nem szégyen segítséget kérni, de ez inkább a kommunikáció technikájára irányuljon, mert ha konkrét sablonokat írnak neked válaszként, akkor valójában nem te írsz a lánynak, hanem valaki más.

Azt javaslom, hogy menj fel chat oldalakra, ahol tudsz gyakorolni és akkor fogj bele az ismerkedésbe, ha már jól megy a beszéd és az írás. Illetve felírhatsz magadnak témákat, amikről szívesen beszélnél/kérdeznél, hogy mindig legyen egy mentőöved.

2023. márc. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!