Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az alábbi kérdésben írja az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi kérdésben írja az egyik válaszoló hogy az introvertált, antiszoc, érzékeny, nem túl sportos, visszahúzódó, kocka fiúkat szeretni szokták a lányok. na most én ugyanilyen vagyok és sikertelen vagyok a lányoknál, aki ilyen az leírná...?

Figyelt kérdés

....hogy hogy sikerült neki barátnőt szerezni? (bocsi nem fért ki a kérdés)


https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__tarskere..



2023. ápr. 14. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Minden a magabiztosságban rejlik. Lehetsz akármilyen, ha az nincs meg akkor kuka. Évekig voltam olyan mint amilyet leírtál, de mivel nem volt önbizalmam, nem ment a csajozás. Most az a tipikus "rosszfiú" alkat vagyok, de mivel lányok terén még mindig nincs meg a megfelelő önbizalmam, ezért továbbra sem megy, nem volt még barátnőm. Legjobb haverom sokféle kinézetet és viselkedési formát megjárt az évek során, sokáig nagyon nem találta önmagát. De mivel az önbizalma mindig nagyon ottvolt, ezért eddig mindegyik lány akinél bepróbálkozott, az összejött neki. Persze nem mindegyik működött hosszútávon mert ahhoz az önbizalomnál egy kicsit több kell, de mindegyik hajlandó volt neki adni egy esélyt.
2023. ápr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

de a rosszfiú stílussal max egyéjszakásat lehet találni. én meg komoly kapcsolatot akarok.

amúgy van önbizalmam, csak a lányokkal nem "merek" valamiért kommunikálni, nem tudom ennek mi az oka

2023. ápr. 14. 21:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sikerült a legjobb mondatot kiragadnod az egészből. Azt próbáltam szemléltetni, hogy tökmindegy milyen stílusban nyomod, ha nincs önbizalmad a csajozáshoz, akkor iszonyatos szerencsésnek kell legyen, hogy a sült galamb a szádba sétáljon. Míg ha van önbizalmad, akkor meg bármilyen stílussal menni fog. A lányokkal kapcsolatos önbizalomra kell építeni.



de a rosszfiú stílussal max egyéjszakásat lehet találni.


Erre meg csak úgy mellékszálként kb. az egész bandám tökéletes cáfolat akik szintén hasonló stílusban nyomják mint én mégis sokan stabil, boldog párkapcsolatban élnek (nőkkel és férfiakkal egyaránt).

2023. ápr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

" Míg ha van önbizalmad, akkor meg bármilyen stílussal menni fog."


Hát ezt nehezen hiszem el, de teszek majd egy próbát. odamegyek egy csajhoz az utcán, kíváncsi leszek hogy elküld-e majd melegebb éghajlatra

2023. ápr. 14. 22:16
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem egyszerű a dolog.

Szociális skill alapja a csajozási sikernek illetve kezdeményezési hajlandóság stat

2023. ápr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nekem nincsenek szociális skilljeim
2023. ápr. 14. 22:20
 7/8 A kérdező kommentje:
szorongok emberek között
2023. ápr. 14. 22:20
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nagyon nehéz lesz sőt szinte lehetetlen
2023. ápr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!