Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Borderline, introvertált...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borderline, introvertált "szerű" emberek hol szoktatok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Én is ilyesmi vagyok, mellém több mint valószínű hogy nem illene egy olyan lány aki folyton közösségbe van stb.

Ha a felül leírtakhoz hasonló emberekkel szeretnék ismerkedni, hol kéne próbálkoznom?



2019. szept. 25. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Akár itt.;)
2019. szept. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
próbálkoztam itt, nehezemre is esik nyitottabbnak lenni de az vagyok, de akárkire írok rá, ők már a köszönésből eldöntik hogy egy hűtlen barom vagyok, és nem írnak vissza.. Én meg várok a csodára hogy hirtelen rám fog írni egy lány aki majd életem végéig szeret.. Jó kis mese :P
2019. szept. 26. 00:07
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Jelentve.

Már ezerszer megkérdezted.

2019. szept. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Biztos.. Jólvan hármas, ahogy tetszik :'D
2019. szept. 26. 12:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát én sehol mert csak az fpom(kedvenc ember) van számomra és rajta csüngök stb. Ha megtetszel, akkor megtetszel(ha kicsit helyes/vékonyabb vagy és figyelsz rám egy hangyafsznyit, nagyon esélyes:j)

Tehát ameddig van xy,sehogy.

Ki tudja lehet a többi hozzám hasonló mentálisan zokni akár társkeresőkön...

18l

2019. szept. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
iiiigen, de én inkább olyat keresnék akinél nem a külső számít ;)
2019. szept. 26. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!