Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, Nektek mi az, ami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Nektek mi az, ami visszataszító egy lányban?

Figyelt kérdés
Elsősorban a beszélgetésre vonatkozik a kérdésem, mivel 5 hónapja bent vagyok egy társkeresős csoportban, de eddig mindenki lerázott. Volt, akinek tetszettem, (mondjuk nagyon kevésnek) mégis 10 perc után már nem reagált. Mi miatt lehetett?
2020. jan. 19. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nyomulós voltál, esetleg unalmas. Nézd meg olvasd vissza magad hogy beszélsz, és mi az érzésed közben. Ha erőltetni kell, nyominak érzed magad az egy jel hogy nem okés, nem magadat adod.
2020. jan. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1# Elolvastam a beszélgetéseimet, semmi kivetnivalót nem találtam.
2020. jan. 19. 10:53
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az igazi szándékod? Lehet hogy csak nem a megfelelő emberekkel társalogsz!
2020. jan. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Ugyan nem vagyok férfi, de szerintem ez nem is ettől függ. Pl. bárkiben visszataszító nekem, ha dohányzik, trágár, igénytelen... ilyesmik.


Online beszélgetésnél ebből leginkább a trágárság tudna lejönni, illetve ott nagyon beszédes az, ha valakinek rossz a helyesírása. Olyannal két szó után biztosan én is megszakítanám a kapcsolatot.

2020. jan. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a tudatlanság. Szeretem ha egy lány tájékozott, művelt, így nagyon sok témáról el lehet beszélgetni, soha nem laposodik el a beszélgetés.
2020. jan. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A Facebook csoportokban csak unatkozó idióták és trollok vannak. A pasik többségének alapból barátnője, felesége van, és csak a gyors szexre hajtanak. Nem fognak senkivel sem hosszasan cseverészni, nem azért vannak ott.
2020. jan. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha társkeresős csoportba van.
2020. jan. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Külsőre nekem a tetoválás ami nagyon taszít vagy hogyha vmi vasdarab van orrában szájában (piercing) ,illetve ha el van hízva, esetleg rövid hajú. Ezek kizáró okok.
2020. jan. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8# A belső értékekről kérdeztem, mert a képeim alapján “kellettem” volna Nekik. Miután beszélgettem velük, azután húztak el...
2020. jan. 19. 14:06
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
Ennyi infó kevés, hogy bárki normális tanácsot adjon. Legalább látni kéne az egyik ilyen beszélgetést. Lehet, hogy sablonos és unalmas vagy, esetleg adod a szánalmas álmachót vagy mégsem vagy olyan jóképű, esetleges sekélyes lányok jönnek be. Ezer dolog lehet.
2020. jan. 21. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!