Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan és mit kéne cselekedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és mit kéne cselekedni?

Figyelt kérdés

Üdv.


Szóval van egy évfolyamtársam aki kifejezetten bejön. Beszéltünk már, kért el dolgozatokat meg adott is. De egyébként egy szimpla hellóval elmegyünk egymás mellett a folyosón.


Nem igazán tudom, hogy hogy legyen ennél több a dologban. Illetve nem ártana vele többet beszélni sem (akár élő akár chat).


Tippek, helpek?


2023. máj. 31. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ő nem lép, nem közeledik feléd, akkor muszáj leszel te közeledni.

Keresd a társaságát, beszélgessetek.

2023. máj. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán Facebookon bejelölhetnéd. Aztán ráírhatnál, hogy van e kedve beszélgetni. Konkrétan ezt csináltam, és azóta beszélünk, és nagyon jóba lettem egy fiúval a sulimból. De, ha gondolod leírom neked privátban.
2023. máj. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Leírhatod nyugodtan. :D
2023. máj. 31. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!