Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy kéne cselekednem ahhoz,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MDCs kérdése:

Hogy kéne cselekednem ahhoz, hogy ne szúrjam el?

Figyelt kérdés

szoval van egy lány találkozgatunk, egyre tovább jutunk mindig, 100% hogy van nála esélyem hogy szimpi vagyok neki stb stb.

Na nár most én egy 17 éves srác vagyok. A probléma az hogy ő az első lány akinek egyáltalán puszit adtam ovoda óta, így az hogy izgulok nem kifejezéa. A mostani szitut már nagyon elhatároztam, szép helyre megyünk, sétálunk és beszélünk majd megint, ovatosan megfogom majd a kezét ééés. Eddig van meg a "terv,,.

Nem tudom utána ha ő is megfogja az én kezem hogy folytatodjon a dolog, mi történjen. Nem tudom elkéne e neki tisztán mondanom hogy szeretem meg ilyenek.

Tanácsokat és tippeket kérnék főként, de mindennek örülök



2021. febr. 9. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, a leírtak alapján már sínen van a dolog. Így én azt tanácslom, hogy ne nagyon görcsölj rá, adni fogja magát a helyzet, ha te is a csókra gondolsz. Esetleg ha a randi közben nem is adódik alkalom, a végén kísérd haza ha ez lehetséges, és búcsúzáskor csókold meg. Ha ő is hasonlóan érez irántad, imádni fogja :D Vagy ha mindenképp ilyen vallomás-szerűt szeretnél, akkor is csak szépen őszintén fejezd ki, amit érzel. És akár utána is megcsókolhatod.
2021. febr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azzal, hogy elmondod neki, hogy szereted, ráérsz bőven, ne ijeszd el rögtön az elején- engem biztos kirázott volna a hideg, ha rögtön szerelmet vallanak, mikor még csak a kezemet fogta meg a srác. Még akkor is, ha én is így érzek, mert hirtelen ,,sok" lehet.


Séta közben fogd meg a kezét, csak úgy természetesen, ha elhúzza, az is egy jel, ha nem húzza el, akkor jó vagy nála. Aztán ha úgy hozza a helyzet, hogy megálltok séta közben, vagy hazaértek, akkor csókold meg.

2021. febr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Helyesírás kérleeeeeek.
2021. febr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

"Hogy kéne cselekednem ahoz, hogy ne basszam el?"

Legfőképp úgy, hogy ha kérdezel tőle valamit, az ne trágárul legyen!

2021. febr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
3-as Izgul a szentem,ez olyan mint az első pofon ami fáj,a többit már megszokod .
2021. febr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Terveztem írni egy hosszabb vélemény kifejtést ,de amit leírtam volna azt a #2 pontosan leírta :)
2021. febr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!