Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan cselekednetek ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan cselekednetek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Ha elkezdenetek randizni egy szamotokra szimpatikus, kedves, aranyos lannyal. De ido kozbe rajonnel, hogy roma szarmazasu. Viszont sajnos ez nem latszodott rajta eredetileg.


Folytatnad tovabb vagy esetleg felretenned az erzeseidet es a tudatosagra hallgatva nem randiznal vele tobbszor?



2020. okt. 29. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgy normális, nem érdekelne. Ha pedig az a tipikus cigány, az az első randin amúgyis kiderül. Engem ez önmagában nem zavar, nem vagyok rasszista. Csak legyen normális, ennyi a feltétel.
2020. okt. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ott van a csaladja... a testverei tipikus romak. A lany egyebkent normalis. Bar lehet a te gondolkodasod a helyes.
2020. okt. 29. 12:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azok őket minősítik, elsősorban a lány viselkedése a fontos. A családjához meg nem kell járni ha nem tetszik, majd elgondolkoznak.
2020. okt. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 October15 ***** válasza:
100%
Hát ha belépsz a házába és érzed ahogy a telefonod összerezzen a félelemtől akkor azért átgondolhatod a helyzetet. :D Anno ált. suliba beszéltem kinda sokat egy cigány lánnyal aki iszonyat cuki volt [7-8. magasságába kezdtünk el többet beszélni szóval az ember azt hinné, hogy azért az alap személyiségjegyek már megvoltak]... pár évvel később összefutottam vele.. XD Fuh hallod szinte éreztem ahogy remeg a lakáskulcsom. :D
2020. okt. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ha elkezd ilyen lenni a lány, az kiderül és szakítok vele. Illetve ha tényleg szeret, visszatartó erő, hogy ne változzon.
2020. okt. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!