Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen barátnőm?

Figyelt kérdés

Mikor a buszon vagyok, megyek az utcán nem merek szemkontaktust kialakítani lányokkal akik szerintem próbálják kialakítani a szemkontaktust.Ez ellen mit lehet tenni? Nem beképzeltségből de szerintem eléggé helyes vagyok

Van egy lány akivel szemeztünk egy kicsit a téren de úgy hogy csak én csak átmentem a téren ő pedig a barátjával volt ott szerintem. Megtaláltam a csajt instán, bekövettem, visszakövetett, ami fontos még hogy nagyon kevés embert követ, a baráti társaságomból ismer a lány sok barátomat de őket nem követi. Hogyan menjek oda lányokhoz? Hogyan írjak rájuk ha már tetszünk egymásnak?



2023. jún. 1. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Lazan. Ne gorcsolj. Megkoszonod, h bekovetett.Légy udvarias. Hatarozott de ne nyomulj.
2023. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
77%
2023. jún. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
2: Így kell a csajjal kommunikálni?
2023. jún. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

1. lépés: megismerkedsz egy lánnyal

2. lépés: összebarátkoztok, sok időt töltötök együtt, jókat beszélgettek

3. lépés: hónapok-évek során annyira mély lesz a kapcsolat, hogy beleszeretsz

4. lépés: elhívod randizni

2023. jún. 2. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

#4

persze, ez kurwa jó ötlet, évekig legyenek barátok aztán vallja be hogy "figyelj juli amúgy én többet érzek irántad" majd a csaj tiltsa le mindenhonnan és a srác legyen évekig depressziós.... és ezt 2 agyhalott felpontozta xdd

2023. jún. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Őszintén? A mai világban sehogy. És nem azért mert te vagy a hibás feltétlenül
2023. jún. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem nyugodtan menj ilyenkor oda a lányhoz, és hívd el ott helyben valahova, pl. kávézni vagy sörözni, napszakhoz illően :D

Hozzám is néha, ha odajönnek srácok, hogy szimpi vagyok nekik, nagyon jól esik, egyáltalán nem fordul meg a fejemben ilyenkor semmi negatív gondolat, hogy mondjuk cikinek tartom, vagy bármi ilyesmi. Tök imponáló. Csak párkapcsolatban élek, úgyhogy mindig elutasítom a közeledést, de ha nem lenne barátom, valószínűleg már pluszban baromi vonzóvá tenné számomra az illetőt, hogy élőben odajött, vette a bátorságot, stb.

Úgyhogy hajrá, nincs vesztenivalód. Ha el is utasítanak, tudd, hogy valószínűleg feldobtad a lánynak a napját, és minél többször próbálkozol, statisztikaiag annál nagyobb az esély, hogy egyszer be is fog válni!

2023. jún. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azonnal senkit ne támadj le ilyen kéréssel, mert nagyon rohanó világot élünk. 10 esetből talán egyszer tudom elképzelni, hogy egy nő, cél nélkül van az utcán, és pont van annyi ideje, hogy kavézzon egy két órát😁 ezek a legnaivabb hazugságok, és csak benned hagy egy rosz szájízt mikor visszautasítanak. Ha leszolitasz valakit, mindenképp igyekezz fentartani a leghoszabb beszelgetést, és kérj tőle vmi elérhetőséget. Ha megadja akkor van esélyed, ha meg nem akkor tudod, nem a te embered volt.
2023. jún. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!