Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem képes keresni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képes keresni a lány, akinek bejövök?

Figyelt kérdés
Miért kell nekem mindig keresnem őt?
2023. jún. 2. 14:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Úgy elmegy a kedvem ilyenkor az egésztől.
2023. jún. 2. 14:15
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Lehet annyira mégsem jössz be neki...
2023. jún. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor mondja meg, ne húzzuk egymást idejét. Tököm, hogy nem egyenesek az emberek.
2023. jún. 2. 14:33
 4/7 NTBS ***** válasza:
100%
Nincs ideje. Ettől érzi magát fontosnak. Stb.
2023. jún. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

3# na akkor valoban megse jossz be annyira.

Eretlen is.

2023. jún. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mondta, hogy bejössz neki? Mert ha nem utasít el, az még nem azt jelenti, csak nem akar tényleg megbántani. Én is beszélgettem pasikkal, de igazából többet soha nem akartam tőlük, velük ellentétben. Egy idő után megunták, és leléptek maguktól, így nem volt fájdalmas senkinek sem.
2023. jún. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy bejössz neki, ha nem mondta ki konkrétan?
2023. jún. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!