Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elég fura dolog történt, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég fura dolog történt, mit tegyek? A kiszemeltem letiltott, ráadásul még jelentett is, majd kvázi egy majdnem mellvillantós képet rakott ki, és "írjatok, osszátok!" sztorit rakott ki?

Figyelt kérdés
Semmit, ismétlem, semmit nem csináltam, nem írtam rossz dolgokat neki, abszolút normálisan viselkedtem, utóbbi napokban nagyon jól elvoltunk. És persze nem lehet beszélni vele.
2023. jún. 7. 13:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Új bikát keres.
2023. jún. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Egy ideig benne voltam egy borzalmasan toxikus snapchat csoportban… na ott minden második nő ezt csinálta.

Hülyített valakit 2 napig, aztán tiltotta és rá irt egy másik emberre. Újra és újra.

Valószínűleg elég önbizalomhiányosok, így azzal próbálják felviditani magukat, hogy férfiakat hülyítenek, akik aztán bókolnak nekik, mint a vízfolyás.

Ezek a nők nagyon értenek ahhoz, hogy eljátszák az ártatlan kislányt, akinek nagyon rossz sorsa van, senki nem szereti… de 2 percet se érdemel egyik sem.

2023. jún. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Nőként mondom: 1. nem értem, 2. bolond, 3. örülj hogy letiltott.
2023. jún. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Perfectly normal phenomenon.


Majd ha tapasztaltabb leszel rájössz, hogy a lányok/nők bő fele ilyen mentális selejt, aki képes betolni ilyen 180 fokos fordulatokat, drámázást, toxikus érzelmi zsarolást, és megcsalást valami kifacsart gondolatmenet mentén. Elég nagy mintán mentem át életem során (kb 50+ 16-20 éves lánnyal kavartam legalább pár órányit), és egy idő után megtanulod felismerni az ilyen elmebeteg mintázatot, onnantól megszoksz, vagy megszöksz, vagy kihasználod pár dugás erejéig. Az emberben eredendően meglévő nárcisztikus jegyeket erősíti a milliárd simp az online térben, a könnyen megszerethető csaholó fiúk, az értékesség illúziója, ami önti a hormonokat, és önkontroll híján ide vezet. Aztán 25 felett, testileg és lelkileg kiégve jön a jó magasról pofára esés.


Mivel normális srácnak tűnsz, azt javaslom, hogy felejtsd el, de úgysem fogod, mert amint küld valami jelet, te ismét a lába elé veted majd magad. Az ember tragédiája.

2023. jún. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Továbblépett, sajnos ezzel nincs mit tenni.
2023. jún. 8. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
A negyedik válaszolónak: A Férfriak 80% szinték mentális selejt.
2023. jún. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
4- te aztán vmi nagyon mániákus férfi lehettél ha 50+ tini lány kellett
2023. jún. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7: Nekem volt haverom, aki egy év alatt 180 tinilánytól kért meztelen képeket/videókat, és kapott is. Az igaz, hogy vagy 300nál próbálkozott, de akkor is rémisztő az arány, hogy körülbelül 12-17 évesek voltak.... A haver olyan 18 lehetett, azt hiszem.
2023. jún. 8. 15:27
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Durva hogy valakiknek ilyen extrém igényeik vannak(100+ csaj), mondjuk eleve nálam olyan lány sosem játszana aki csak úgy meztelen képeket és videókat küldözget, túl ostoba.
2023. jún. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#7


Mániákus? Volt 2-3 lazább évem, amikor nem voltam kapcsolatban. Szerintem szingliként felszedni havi 1-2 lányt nem annyira mániákus, és nem igényel hatalmas erőfeszítéseket. De persze volt olyan hónapom amikor több mint egy tucat partnerem volt. :D

A mondanivalóm lényege persze nem ez volt, csak referencia, hogy láttam én már karón varjút, meg elég mentális beteget. A fiatal lányok nagy része starstruck és képtelen önreflexióra, ami a mai társadalomban elég szánalmas egyedekhez vezet.

2023. jún. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!