Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szociális fóbiásként mennétek...

Szociális fóbiásként mennétek boltba dolgozni vagy raktárba hidegbe?

Figyelt kérdés

Szóval régóta küzdök ezzel és jelenleg munkakereső vagyok..

Lenne egy lehetőségem raktárba menni és könnyebb munkát végezni viszont ott elvileg hideg van de biztosítanak mindent hozzá és sok a pénz viszont kint van törökbálinton vagy hol.

Másik meg sima eladói munka lenne itt pesten, sőt régen mielőtt nem romlott volna az állapotom akkor még voltam boltban dolgozni is csak akkor simán árufeltöltőként és azt élveztem kicsit meg közel is volt.

Itt nem tudom mennyi a pénz, viszont valamiért vont vissza ez a bolti munka mert ott volt rutin, esti készülődés, zárás mindig megvoltak a körök stb..hiányzik.

VIszont nem tudom mennyire menne most hogy a munkanélküliség alatt romlott a fóbiám és már olyannyira, hogy tegnap voltam bérletet venni és egy kedvec biztonsági őr volt ott és kérdezte miben segíthet jegy és bérlet? mondom igen je-je-jegy-jegyet kb így dadogva beszéltem, meg is lepődtem mi történt, ott volt egy lány várta a bérletét és láttam hogy ilyen furán nézett rám ilyen értetlenül éss olyan kínosan éreztem ott magam de lehet nem is miattam de ilyen soha nem volt nekem hogy dadogtam.

Ezért is félek kicsit de ha nem vágok soha bele, úgy érzem nem leszek teljes. mivel ebben van gyakorlatom így már több helyre is behívtak volna ha én nem ijedtem volna be..

Nem akarok innen nyugdíjba menni, de több évig biztos szeretnék dolgozni hisz mégegyszer nem szeretnék munkanélküliséget.

Ja és ma olyan is volt, hogy 2 napja érzem, hogy meg fog jönne és mikor busszal voltam tisztára leizzadtam mindenem szokásosan főleg a nadrágomat, néha ilyenkor beképzelem nehogy beázzak hiába raktam be betétet és látom ilyen faliplakátokon (átlátszik) halványan hogy nincs baj, épp a villamoshoz mentem és mikor szembeforfultam láttam egy pasit ferde szájjal jobbra balra fordította a fejét mintha tujdátok ez a jajj mi ez nem tudom jobban leírni, azt hittem hirtelen látja hogy beáztam de otthon megnéztem és nem..na hiába paráztam és ilyeneken parázok és mi lesz ha boltban leszek? elmúlnak majd ha jobban megszokom az embereket? segíthet ez rajtam? régen segített, hisz igaz sok mindent csináltam de megszoktam.

Ti hova mennétek ha ilyenek lennétek? :(



2021. júl. 21. 16:42
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi a hibákért, kicsit ideges vagyok.:(
2021. júl. 21. 16:44
 2/6 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem boltba ne. Ki fogsz készülni az emberektől. Nagyon hülyék tudnak lenni.
2021. júl. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2.voltam boltban ahogy írtam, elején tényleg gáz volt de tudtam azért kezelni őket és ahogy nézem ritkán forfult ott elő problémás vásároló.
2021. júl. 21. 17:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szintén szociális fóbiám van, és próbáltam másokkal együtt dolgozni, de sajnos hosszú távon nem ment. Ha nem minuszos raktárról van szó, akkor szerintem vállalható. Dolgoztam fagyosba és az ellenségemnek se kívánom. Az eladóit Pesten elfelejteném a helyedben. Itt Pesten más azért mint vidéken.
2021. júl. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is szociális fóbiával jöttem el üzletbe dolgozni, ahol végülis egyedül vagyok.

Előtte gyárakban dolgoztam, sok ember között, az rosszabb volt mint itt idegenekkel beszélni 1-2 mondatot. Igaz, ez nem Pest, hanem Borsod.

2021. júl. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez igaz. Én ilyen autógyárban voltam még na ott több ember között voltam, borzasztóbb volt mintha boltban idegenek között voltam..pedig ott egy féle munkát csináltam. de első nap már lecsesztek minket..óriási gyár volt első napokon el is tévedtem. míg boltban ott a vad idegenek valahogy nem zavartak annyira, megvolt a szorongás de végülis nem egész nap kellett hozájuk beszélnem, foglalkoznom velük hanem közben csináltam más dolgokat. így napról napra megszoktam.
2021. júl. 21. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!