Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Eddig csak beképzelt, ri...cos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig csak beképzelt, ri...cos lányok akartak velem beszélgetni, normális lányok nem nagyon, lehetne ezen változtatni? Az a baj hogy nem tudok beszélgetni az ilyen visszafogott megnyílni nehezen akaró lányokkal, nincs közös téma...

Figyelt kérdés
Mindenki mondja rám hogy milyen laza vagyok, vagány, viszont a lányok nagy része nem ilyen, és nem tudok velük kommunikálni egyáltalán. A halálom az mikor ki kell valakiből húzni a szót, meg síri csendben van percekig mellettem.

2023. júl. 12. 15:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%
Neked kell változnod!
2023. júl. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
76%
#8 Nem az a lényeg, hogy konkrétan miket mondasz neki. Egy az egyben a szexhez tudnám hasonlítani: egy szűz lánynál nem kerülhet sor azonnal az aktusra, hosszas előjátékra van szükség. Így van ez egy zárkózott embernél. Óvatosan, puhatolózva szabad csak belsőséges dolgokra kérdezni, különben elijeszted.
2023. júl. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
56%

Csendes visszahúzódó lányként én ezt tudom mondani neked:

Oka van, hogy ilyenek vagyunk. Nekem pl gyerekkori trauma. Idő kell, amíg megnyílok másoknak, VISZONT! Vannak kivételek! Ha új helyre megyek, minél kevesebb ember van ott, pl egy bolt és a másik fél nyit, pozitív energiákkal, akkor álltalában sikerül feloldanom a feszültséget és megtudok egyből nyílni.


Anno egy lánnyal elkezdtem ismerkedni, csöndben ültünk egymás mellett és egyszercsak mondott valamit, ami mindkettőnkben közös és egyből megnyíltam neki.


Legyen közös hobbitok, témátok és egyszerűbb dolgod lesz. Ne erőltesd, ne siettesd őket!

2023. júl. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!