Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ismerhetném meg ezt a fiút?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerhetném meg ezt a fiút?

Figyelt kérdés

Már régóta ismerem látásból, eddig esténként láttam csak, mindig ugyanazzal a busszal jártunk a vasútállomásra, de most az új munkahelyemből adódóan újabban reggel is szoktam. Mind a ketten ingázunk, reggel és este is kb. ugyanakkor ér be és indul mindkettőnknek a vonat. Egyébként nem ismerem, sosem beszéltünk, a nevét és a korát sem tudom még azt sem, hogy hol dolgozik, de azt hiszem, hogy ennyi idő után már ő is felismer látásból. Azt persze nem tudom, hogy szimpatikusnak talál-e vagy sem, kissé félénknek tűnik, én is az vagyok.


Ha szimpatikusnak találna, vajon odajönne hozzám vagy nem biztos? Hogy adhatnám a tudomására, hogy tetszik anélkül, hogy túl feltűnő lenne?

Hiszen mégiscsak mindennap látjuk egymást, feltűnő lenne, ha egyértelmű ismerkedési szándékaim lennének és utána nagyon kínos lenne összefutni vele bárhol.



2023. júl. 21. 20:16
1 2
 11/20 anonim válasza:

Akkor holnap hátha ott lesz :)

Szurkolunk neked!

Majd meséld el mi lett belőle.

2023. júl. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Haha. Köszi:)


Akkor valami kreatív ötletet nem szeretnétek adni?

Így, hogy már nagyon sokszor átgondoltam egyébként, valószínűleg észre se vett még igazán vagyis ha látott is, valószínűleg csak konstatálta, hogy "oké, megint ő" vagy ilyesmi, de nyílván én nem mozgattam meg annyira az ő fantáziáját, mint amennyire ő az enyémet... ezért tényleg nagyon furcsa lenne, ha úgy direktben odamennék.

2023. júl. 24. 11:36
 13/20 anonim válasza:

Mosolygj rá és köszönj neki.

Ha nem teljesen hülye, akkor veszi a lapot.

2023. júl. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Koszonj ra mosolyogva, odaadod kis cetlit (telefonszam)
2023. júl. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
És ha nemleges reakciót kapok, ezek után hogy nézzek a szemébe?
2023. júl. 24. 19:31
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd neki h mar regota latod, szimpatikusnak talalod, van-e kedve ismerkedni.
2023. júl. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Na sikerült? 😊
2023. júl. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Á, hagyjuk. Amikor meglátom, a torkomban dobog a szívem, ő meg simán átnéz rajtam.

Amúgy is állandóan fejhallgató van a fején. Nincs nekem ehhez bátorságom.

2023. júl. 26. 18:35
 19/20 anonim ***** válasza:

hát akkor sehogy.

Mosolyogni sem mersz?

2023. júl. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
Mosolyogj rá csak, az nem gáz.
2023. júl. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!