Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az hátrány számotokra, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hátrány számotokra, ha egy lány nem nagyon szereti a népszerű popkultúrát fogyasztani?

Figyelt kérdés

Még nem volt párkapcsolatom, de azt tudom, hogy sokan együtt filmeznek meg sorozatoznak a párjaikkal. Én soha nem tudnék ilyen ember lenni. Filmeket alig nézek, de ha mégis, akkor valami könnyed, kiszámítható Hallmarkos romantikus filmet nézek. Ha pedig sorozatokról van szó, akkor inkább a török szappanoperákat választom, mint egy netfilxes sorozatot. Az a baj, hogy nehezen tudok elköteleződni egy film vagy sorozat irányában, kell lennie egy jelenetnek, amit pont elcsípjek és megtetszen. Csak úgy random ha nekiülök egy filmnek/sorozatnak, 10 perc után megunom.


Egyébként a könyvekkel is így vagyok. Nem vagyok könyvmoly, de ha megtetszik egy könyv, akkor nem tudom letenni.


Zenékkel ugyanez, azt sem tudom, mi manapság a sláger. Van pár kedvenc bandám vagy akár énekesem és őket hallgatom.


Szóval alapvetően nem vagyok képben ezekkel a dolgokkal és tudom tapasztalatból, hogy ezek nagyon közkedvelt témák bármilyen jellegű ismerkedésnél. Szóval kíváncsi vagyok, számotokra mennyire jelentene hátrányt ez?



2023. júl. 23. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. júl. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Aki nem szereti Tarkovszkij filmjeit vagy aki nem csípi Krasznahorkait az nálam labdába sem rúghat.
2023. júl. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Nem hátrány...


Nekem a klasszikus zenék és a trance, rap, hip hop zene jön be.


De ettől még elfogadom a másik zenei stílusát is.


Nem ezen fog múlni a párkapcsolat minősége.

2023. júl. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem hátrány, ha felvállalod magad és úgy élsz, ahogy az neked a legjobb.
2023. júl. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, de nekem valószínűleg nem jelentene nagy hátrányt z egy fiúval kapcsolatban. Persze, akkor a kedvenc sorozat/film témák ugranak az első randin, de annyi baj legyen.

Én is szeretnék a párommal sorozatot vagy akármit nézni, viszont ha ő nem nyitott arra, amit én szeretnék nézni, elvárnám, hogy akkor ő hozzon fel valamit, hogy mit nézzünk.

17/l.

2023. júl. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Szerintem sem hátrány. Én sem bírom a Netflix-es filmeket meg sorozatokat, de a mexikói és török sorozatokat már annál inkább. Filmek esetében talán nyitottabb vagyok mint sorozatnál, viszont sokkal jobban szeretem a sorozatokat, így filmeket nem nagyon szoktam nézni.
2023. júl. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem hátrány. Én is ilyen vagyok és mégis vannak barátaim és pasim is volt. A lényeg az az, hogy ha igazán szeret akkor ez nem érdekli. A kapcsolat úgysem a sorozatokról meg a zenékről szól. :)
2023. júl. 31. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!